آخرین خبرها

تبلیغ صفحه اول بالا

بهداشت و درمان

برگزیده استان‌ها

اجتماعی

 • مجلس آماده حمایت از امدادگران است

  مجلس آماده حمایت از امدادگران است

  تا بحث زلزله، سیل و حوادث طبیعی پیش می‌آید همه نگاه‌ها به خدمت‌رسانی هلال احمر است در حالی که شاید کمتر کسی از شرایط امدادگران آگاه باشد. امدادگرانی که این روزها مورد توجه نمایندگان مجلس قرار گرفته اند.

اجتماعی

اقتصادی

 • چقدر پول از بورس خارج شد؟

  چقدر پول از بورس خارج شد؟

  شاخص کل بورس در هفته گذشته، روی عدد یک میلیون و ۶۱۱ هزار واحدی بود و این هفته به رقم یک میلیون و ۵۵۷ هزار واحدی رسید. به عبارتی افت ۳.۳ درصدی را در کارنامه خود ثبت کرد.

یادداشت

 • در جشنواره چهل و یکم، شاهد فیلم‌های خوبی هستیم

  در جشنواره چهل و یکم، شاهد فیلم‌های خوبی هستیم

  یکی از اعضای هیات انتخاب بخش سودای سیمرغ چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر معتقد است: فیلم‌های رسیده به جشنواره «چهل و یکم» همانند جشنواره‌های پیشین، طیفی از فیلمهای ضعیف و بسیار خوب را تشکیل می‌دهد.

 • تحریم سپاه پاسداران ایران توسط اروپا؛ چرا؟

  تحریم سپاه پاسداران ایران توسط اروپا؛ چرا؟

  پارلمان اروپا روز چهارشنبه (دیروز) به متمم طرحی رای داد که در آن از اتحادیه اروپا و کشورهای عضو خواسته شده تا نام سپاه پاسداران را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار دهند؛ قرار است این طرح در نشست امروز پارلمان اروپا مورد بررسی قرار گیرد و برای آن رای‌گیری شود.

 • تلاش ها برای نزدیکی روابط ترکیه و سوریه به کجا رسیده است؟

  تلاش ها برای نزدیکی روابط ترکیه و سوریه به کجا رسیده است؟

  با میانجیگری و تحت نظارت روسیه، دمشق و آنکارا در آستانه ازسرگیری روابط قرار دارند. ناظران خاطرنشان کردند که این روابط عملا بعد از انتخابات ترکیه احیا خواهد شد.

 • چرا «‌قل یا ایها الکافرون‌»؟!

  چرا «‌قل یا ایها الکافرون‌»؟!

  بعد از شهادت سردار سلیمانی که با دستور مستقیم ترامپ صورت گرفته بود و در حالی که ده‌ها میلیون نفر از مردم داغدار ایران، یکصدا و یکدل خواستار انتقام از عاملان این جنایت بودند، مدعیان اصلاحات قلم و زبان به نصیحت گشودند که مبادا نظام به فکر انتقام از آمریکا باشد!

استان‌ها

علمی و فناوری