کد خبر: آبسه-و-نحوه-پيشگيري-از-آن
۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۵

شبكه راديويي سلامت، چهارشنبه ـ 20 مرداد ماه، در برنامه «فراسو» با حضور كارشناسان به سوالات شنوندگان صداي دانش، نشاط و آرامش درباره «بهداشت دهان و دندان؛ علل بروز آبسه و نحوه پيشگيري و اصول اولیه بهداشت دهان و دندان» پاسخ مي دهد.

به گزارش خبرگزاری سلامت، «فراسو»  عنوان برنامه اي از گروه بهداشت و تندرستي راديو سلامت است، كه با هدف آگاهي، اطلاع رساني، تعامل با شنوندگان و ارائه راهكارهاي مناسب؛ هر روز در اين برنامه راديويي از يكي از پزشكان متخصص دعوت مي شود تا در كنار كارشناس مجري برنامه به سوالات و پيامك هاي شنوندگان پاسخ وراهكارهاي مناسب را ارائه دهد.

اين برنامه راديويي، روز چهارشنبه، با حضور دكتر بهزاد هوشمند، دندانپزشك و جراح لثه  به سوالات شنوندگان در خصوص «علل بروز آبسه  ها ي دنداني و نحوه پيشگيري از آن با رعايت اصول اوليه  بهداشت دهان  و دندان» پاسخ مي دهد.

گفتني است، برنامه «فراسو» ، شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت 8:30  به مدت 30 دقيقه،به كوشش برنامه سازان گروه «بهداشت و تندرستي» و گروه «تغذيه و سلامت»، بر روي موج اف.ام رديف 102 مگاهرتز ، تقديم شنوندگان صداي دانش، نشاط و آرامش مي شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha