آلودگی هوا مهمان ناخوانده هفته آینده تهرانی‌ها

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی جلالی در تماس تلفنی با سلام تهران درباره وضع آب و هوای پایتخت گفت: یک سامانه برودت هوا وارد تهران شده بود که تا آخر امشب (چهارشنبه) ادامه دارد. دیروز ۳ درجه کاهش دما داشتیم و دمای تهران در سردترین ساعات به ۱ و نیم درجه رسید، اما در فیروزکوه و آبعلی دمای منفی ۶ هم ثبت شد.

وی افزود: این سامانه جوی فقط برودت داشته و بارش‌های پراکنده فقط در ارتفاعات خواهیم داشت‌. با وزش باد این سامانه از تهران خارج می‌شود و تا هفته آینده شاهد هوای پایدار و حجم آلودگی‌ها خواهیم بود‌ که البته هشدارهای لازم را هم داده‌ایم.

جلالی اظهار کرد: اواخر هفته آینده سامانه بارشی نه چندان قوی وارد تهران می‌شود. در ارتفاعات بارش برف خواهیم داشت. اما بر اساس پیش‌بینی‌ها بارش‌های تهران در آذرماه خوب و در ماه‌های دی و بهمن در حالت عادی خواهد بود.

گفتنی است برنامه «سلام تهران» برنامه صبحگاهی گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح با بخش‌های مختلفی چون سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و... با اجرای مصطفی امامی روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

کد خبر آلودگی-هوا-مهمان-ناخوانده-هفته-آینده-ت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =