کد خبر: استقلال-یکی-از-بهترین-تیم-های-لیگ-است
۲۰ تیر ۱۳۹۹، ۱۳:۵۸
استقلال یکی از بهترین تیم های لیگ است

به گزارش  گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، ساکت الهامی که در نشت خبری بازی با استقلال شرکت نکرد و با ارسال فایل صوتی در مورد بازی با استقلال صحبت کردو گفت:  آرزو می‌کنم ویروس کرونا هرچه زودتر ریشه کن شود تا مردم نفس راحتی بکشند. امیدوارم هرچه سریعتر از این مرحله گذر کنیم.استقلال همیشه استقلال و تیم توانمندی است. ۳ امتیاز بازی خیلی مهم است و هر دو تیم بازی سختی خواهند داشت.

وی تاکید کرد: هر تیمی که در بازی فردا تمرکز داشته باشد، می‌تواند برنده باشد. با شرایطی که تیم دارد، به دنبال بازی با کیفیت هستیم تا دست پر به تبریز برگردیم. نسبت به مسابقه قبل شرایط بهتری داریم و ان‌شاالله همان بازی روان دیدار قبل را به نمایش بگذاریم و ۳ امتیاز لازم را بگیریم.

وی با اشاره به شرایط تیمش عنوان کرد:استقلال تیم پر مهره‌ای است و یکی از بهترین‌های لیگ. هم ما و هم آنها چند بازیکن را در اختیار نداریم. البته نمی‌توانم اسمی از غایبان تیمم ببرم ولی می‌توانم بگویم تراکتور برای دیدار فردا آماده است.

الهامی خاطرنشان کرد: برای استقلال احترام قائل هستیم. امیدوارم دیدار فردا یک بازی توام با امتیاز برای ما باشد تا از این مرحله عبور کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha