کد خبر: انتقاد-آیت-الله-مکارم-شیرازی-از-عدم-پرد
۲۹ آذر ۱۳۹۵،‏ ۱۵:۰۵

آیت الله مکارم شیرازی گفت: یکی از مشکلات بیمه هاست که سر ماه که می شود پول بیمه را می گیرند اما خدمات آن چنان مطلوب نیست، باید بیمه ها مطالبات را پرداخت کنند. اینکه بیمه ها پول را به موقع می گیرند چرا به موقع مطالبات را نمی دهند؟


به گزارش خبرگزاري سلامت  به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، آیت الله ناصر مکارم شیرازی امروز در دیدار وزیر بهداشت با ایشان گفت: احداث بیمارستان فرقانی و تکمیل آن بسیار مهم بود و گره ای باز شد و از سوی دیگر از شما و رئیس جمهور که توجه ای به قم دارید تقدیر و تشکر می کنم.
وی گفت: قم مرکز جهان تشیع است و میلیون ها نفر به این شهر رفت و آمد دارند و خدمت به قم خدمت به جامعه تشیع است و به همین اندازه که قم به جامعه خدمت می کند باید به همان میزان هم خدمت شود.


آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: امیدواریم که آن بیمارستان هزار تختخوابی نیز در این دولت ساخته شود و اینکه 800 تخت بیمارستانی تا پایان این دولت به قم اضافه می شود بسیار کار ارزشمندی است.
وی گفت: در مجموع مردم به مسائل پزشکی خوشبین هستند، بیمارستان ها که می رویم با سابق فرق کرده و پول کمتری می گیرند و خدمات رسانی می کنند.
این مرجع تقلید افزود: یکی از مشکلات بیمه هاست که سر ماه که می شود پول بیمه را می گیرند اما خدمات آن چنان مطلوب نیست، باید بیمه ها مطالبات را پرداخت کنند. اینکه بیمه ها پول را به موقع می گیرند چرا به موقع مطالبات را نمی دهند؟


آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: باید این مشکلات و تنگناها حل شود، اولویت ها به عقیده من سر جای خودش نیست و اگر اولویت ها سر جای خودش باشد به این نتیجه می رسیم که موضوع پزشکی امر بسیار مهمی است.


وی با اشاره به برخی حرف ها در فضای مجازی گفت: این حرف ها نباید به گونه ای باشد که کار دولت را آهسته کند و نباید توجه به این حاشیه ها توجه کرد.
این مرجع تقلید در خصوص بیمارستان جمکران گفت: در این خصوص نیز باید کارها به خوبی دنبال شود و آن بیمارستان ساخته شود.
ایشان خطاب به وزیر بهداشت گفت: نگران حرف ها نباشید و بدانید که در کنار کارهای بزرگ حرف ها هم زیاد است ولی توجه نکنید و به خدمات رسانی خود ادامه دهید.
آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به حضور وزیر امور خارجه انگلیس در اجلاس شیوخ عرب گفت: این حرف ها برای این است که پول از عرب ها بگیرند و ایران اولین کشوری بود که دم از مبارزه با تروریست زد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha