کد خبر: تقاضای-مسدود‌کردن-تمامی-سایت‌های-هم
۱۳ مهر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۵
تقاضای مسدود‌کردن تمامی سایت‌های همسریابی!

به گزارش گروه  اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، محمدمهدی تندگویان  از ارسال نامه به دادستان کل کشور و پلیس فتا برای مسدود‌کردن سایت‌های همسریابی خبر داد و گفت: دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب هم نظر خود را به ما اعلام کرد و تاکید داشت که در کنار بی توجهی این سایت‌ها به توسعه امور خانواده شاهد بحث‌های غیراخلاقی و مالی در آنها هستیم و ما در مکاتبه با دادستان کل کشور به این موضوع اشاره و خواستار برخورد قاطع با این سایت‌ها شدیم.

تندگویان شورای شهر

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، افزود: تمامی این سایت‌ها متخلف بوده، به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند و هیچ گونه مجوز رسمی ندارند.

وی ادامه داد: بر اساس بررسی‌ها توسعه فرهنگ خانواده در این سایت‌ها به درستی شکل نگرفته و به بازار مکاره‌ای برای سودجویی، ترویج روابط خارج از شرع و ازدواج سفید تبدیل شده‌اند و علیرغم سال‌ها فعالیت نتوانسته‌اند گامی موثر برای ازدواج پایدار بردارند.

سایت‌های همسریابی ‌بنگاه‌های اقتصادی بوده که تنها به فکر سودجویی هستند

وی با انتقاد از اینکه سایت‌های همسریابی ‌بنگاه‌های اقتصادی بوده که تنها به فکر سودجویی هستند، تصریح کرد: مردم باید در جریان باشند که هیچکدام از آنها مجوز فعالیت ندارند و همه به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha