دبیرکل جمعیت هلال احمر درباره توزیع 75 دستگاه خودرو در میان جمعیت هلال احمر استان‌ها اذعان داشت: مجوز توزیع این خودروها در میان جمعیت هلال احمر استان‌ها از سوی دولت صادر شده و تا خرداد ماه سال آتی توزیع خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت، مصطفی محمدیون در اختتامیه نشست مدیران ستادی و عامل استان‌های جمعیت هلال احمر، مدیران این جمعیت را امانت داران مردم عنوان کرد و افزود: مدیران جمعیت هلال احمر به عنوان امانتداران مردم، با همدلی خالصانه تمامی موانع را از سر راه بر می‌دارند.

وی با اشاره به اجرای طرح خادم اظهار داشت: این طرح مختص به معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر نیست و به صورت عمومی باید در جامعه تزریق شود؛ چرا که با اجرای طرح خادم، آموزش‌های همگانی در میان آحاد جامعه گسترش می‌یابد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر به آمادگی قبل از وقوع حادثه و برگزاری مانورهای امدادی اشاره کرد و گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغ شده به تمامی استان‌ها، این مانورها انجام خواهد شد.

به گفته وی، اردیبهشت سال 96 عملیات امداد و نجات نوروزی مورد بررسی قرار می‌گیرد و نقاط ضعف و قوت اجرای این طرح بررسی خواهد شد.

محمدیون یادآور شد: در سال 96 نیز همانند سال جاری، سفرهای استانی همراه با روسای سازمان‌ها انجام می‌شود و از تجهیزات و امکانات جمعیت هلال احمر در تمامی استان‌ها بازدید خواهد شد.

وی با بیان این‌که دولت پشتیبان جمعیت هلال احمر است، تاکید کرد: فعالیت‌های جمعیت هلال احمر در جهت رفع موانع دولت است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر درباره توزیع 75 دستگاه خودرو میان جمعیت هلال احمر استان‌ها افزود: مجوز توزیع این خودرو ها در میان جمعیت هلال احمر استان‌ها از سوی دولت صادر شده و تا خرداد ماه سال آتی توزیع خواهد شد.

 

درخواست اختصاص 200 دستگاه خودروی امدادی 

محمدیون درباره دریافت مجوز اختصاص 200 دستگاه خودرو برای توزیع در کشور بیان کرد: در صورتی که 200 دستگاه خودرو از سوی دولت به جمعیت هلال احمر اختصاص یابد، بخشی از موانع و مشکلات لجستیکی این جمعیت در زمینه امدادرسانی به هموطنان مرتفع خواهد شد.

وی صدا و سیما را مرکز نشر اطلاعات و اخبار در میان افراد جامعه دانست و خاطرنشان کرد: از تمامی استان‌ها می‌خواهیم تا در زمان انجام عملیات امدادی تیم‌های مستند ساز همراه داشته باشند تا برای پخش آن از صدا و سیما اقدامات لازم انجام شود.

 

 

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha