کد خبر: حمايت-از-زنان-بدسرپرست-در-افق-روشن
۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳

برنامه «افق روشن» شبكه راديويي سلامت، چهارشنبه ـ  28 مهر ماه، مناسبت روز ملي سلامت زنان با موضوع «حمايت از زنان بدسرپرست» تقديم شنونده هاي صداي دانش، نشاط و آرامش مي شود.
به گزارش خبرگزاری سلامت، برنامه «افق روشن» عنوان برنامه اي از گروه اجتماعي راديو سلامت است كه به مهم ترين موضوعات سلامت اجتماعي در سطح كلان مي پردازد.
زنان بدسرپرست با مشكلات مالي و حمايتي مواجه اند هرچند  برای حل مشکلات زنان بدسرپرست قوانین وضع شده است اما  اجرایی شدن آن  بر می‌گردد به این امر که در جامعه چه وضعیتی حاکم است درشرايطي كه  اکنون زنان بدسرپرست افزايش يافته است.
در همين ارتباط، اين برنامه راديويي روز چهارشنبه، از ساعت 9:05 به مدت 45 دقيقه با حضور دکتر ولی الله نصر، مدیر کل دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور موضوع «حمايت از زنان بدسرپرست» را مورد بررسي و تحليل قرار مي دهد.
اين برنامه راديويي در قالبي گفتگو محور سعي در تبيين موضوعات مرتبط با سلامت اجتماعي دارد و مي كوشد تا در خصوص محيط زيست، حقوق شهروندي و .... به مخاطبان آگاهي رساني كند.
گفتني است، برنامه «افق روشن» روزهاي شنبه به موضوعات زيست‌محيطي، دوشنبه‌ها به حقوق شهروندي و آموزش شهروندي و چهارشنبه‌ها به فضاهاي شهري عمومي اختصاص دارد.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha