کد خبر: دولت-سیزدهم-نیازمند-همراهی-همه-مردم-اس
۱۸ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۲۳
دولت سیزدهم نیازمند همراهی همه مردم است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت؛ آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در دیدار با آیت الله نوری همدانی، ضمن تقدیر از حمایت و حضور مراجع تقلید و علما در انتخابات اظهار کرد: همراهی تمام آحاد مردم برای ادامه راه دولت امری ضروری است و در این مسیر به رهنمودهای علما و مراجع تقلید نیازمندیم.

وی با تقدیر از همه مراجع تقلید و بزرگان به خاطر حضور و پیشقدم بودن در عرصه های مختلف نظام و انقلاب و اعلام نظر و صدور بیانیه ها، به خصوص در انتخابات اخیر تصریح کرد: بدون تردید دولت نیازمند همراهی همه مردم است، عنوان دولت را دولت مردمی گذاشتیم چراکه حضور و همکاری همه مردم موثر است رهنمودهای مراجع می تواند برای آینده دولت بسیار تأثیرگذار باشد و مردم هم نگاهشان به مراجع و بزرگان خود است.

رئیس جمهور منتخب با تاکید بر نقش آفرینی موثر مراجع تقلید در حماسه ۲۸ خرداد، مشکلات معیشتی و کسب و کار مردم را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: مردم امروز در برابر مشکلات مختلفی که زندگی شان را احاطه کرده بسیار صبور هستند و نسبت به مسائل انقلاب، مقاومت و پایداری می کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم در این انتخابات حقی برای خودشان و تکلیفی برای ما ایجاد کردند اظهار کرد: امیدواریم به عنوان یک طلبه خدمتگزار بتوانیم گشایش هایی در زندگی مردم صورت دهیم که احساس کنند شرایط متفاوت شده است./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha