رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به توزیع لایحه بودجه بین نمایندگان گفت: نمایندگان پیشنهادات را ظرف ۱۰ روز آینده به کمیسیون ها ارائه و کمیسیون های تخصصی بررسی لایحه بودجه سال ۹۶ را از هم اکنون آغاز کنند.

به گزارش گروه فضاي خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 آذرماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقدیم لایحه بودجه سال 96 کل کشور ازسوی دولت به مجلس و توزیع آن بین نمایندگان گفت:نمایندگان از زمان توزیع 10 روز فرصت دارند تا نظرات کارشناسی و پیشنهادات خود درخصوص بودجه را به کمیسیون های تخصصی ارائه کنند، بنابراین نمایندگان به این زمان توجه داشته باشند که کمیسیون های بتوانند نظراتشان را دریافت کرده و در لایحه مطرح کنند.

وی با بیان اینکه کمیسیون های تخصصی 15 روز برای بررسی لایحه بودجه 96 فرصت دارند، افزود: کمیسیون های تخصصی از هفته جاری بررسی های خود را درخصوص بودجه سال 96 کل کشور آغاز کنند و زمانی که نمایندگان پیشنهادات خود را ظرف مدت 10 روز ارائه کردند، در 5 روز پایانی پیشنهادات نمایندگان را مورد بررسی قرار دهند.

رئیس مجلس شورای اسلامی به نمایندگان توصیه کرد که از زمان استفاده کرده و اگر پیشنهادی درخصوص لایحه بودجه دارند، ظرف 10 روز آینده به کمیسیون های تخصصی ارائه دهند./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha