کد خبر: روایت-سفیر-مهربانی-یک-خبرنگار-از-دستفر
۱۳ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۵
روایت سفیر مهربانی یک خبرنگار / از دستفروشی تا سفیر مهربانی به روایت یک خبرنگار

به گزارش  گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این قسمت  " سمیه زمانی " که خود در سال های گذشته  با  مشکلات اقتصادی  مواجه بوده و  دستفروشی در کف خیابان های تهران را تجربه کرده ، به این فکر می افتد که کمپینی برای حمایت از زنان بدسرپرست و بی سرپرست راه اندازی کند و با پیگیری های بسیاری افراد و خیرین زیادی را با خود همراه می کند . در این راستا مردم به او اعتماد کرده و وی را به عنوان سفیر مهربانی در انجمن های مختلف خیریه و بیماری های خاص انتخاب می کنند. او  اکنون  پل  ارتباطی قوی بین  مدد جویان و خیرین در جامعه ایجاد کرده است .

اورنگی در این رابطه گفت:زمانی خبرنگاری است که برای حال خوب مردم این شهر همواره در تلاش و تکاپوست.او تمام هم و غم خود را برای جمع آوری و انتشار اخبار خوب و مثبت جامعه به کار  می گیرد و از آنجا که در حوزه های اجتماعی مشغول به فعالیت است، بنابراین با معضلات اجتماعی مواجهه ای نزدیک دارد.

برنامه  ترکیبی 《ما ایرانی ها》کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه ، سه شنبه  هر هفته ساعت 22 ، پنج شنبه و جمعه  هر هفته ساعت 20:50 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد .

مخاطبان برنامه می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه  از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ با ما در میان بگذارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha