کد خبر: ضرورت-در-کنار-هم-بودن-در-ایجاد-امید-و-مب
۲۰ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۲۵
ضرورت در کنار هم بودن در ایجاد امید و مبارزه با کرونا

به گزارش گروه بهداشت ودرمان خبرگزاری سلامت به نقل از  وبدا، دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در مراسم اهدای سمفونی شهرزاد به مدافعان عرصه مبارزه با کرونا با بیان اینکه بسیار خوشحالم که امروز این توفیق را داریم که سمفونی شهرزاد را که نتیجه زحمات گروه سی نفره سرزمین مادری است را به پاس خدمات فداکارانه خادمین سلامت تقدیم دکتر نمکی کنیم، گفت: این کار هنری حاصل تلاش و ذوق هنری زنان هنرمند ما است و کاملا دلی انجام شده است، امیدوارم عزیزان این را بپذیرند و همه مردم ایران در جریان وسعت فداکاری، ازخودگذشتگی و تلاش عظیم مدافعان سلامت خصوصا وزیر محترم بهداشت قرار بگیرند.

وی افزود: تلاش کردیم سهم خود را هرچند اندک برای ابراز قدردانی ‌و کمک جهت پیوند بین هنر و تلاشی که برای مبارزه با این بیماری انجام می شود، بپردازیم. کارگروه هنر در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درخصوص پیوند دادن موضوعات مختلف تلاش می کنند، این اقدام هم در همان راستا انجام شد.

دکتر ابتکار تصریح کرد: در هنر، ایجاد امید و مبارزه با کرونا، اشاعه سلامت و بهبود شرایط کشورمان باید کنار هم باشیم و دست به دست هم‌دهیم و به آینده روشنی که خداوند وعده داده است، امیدوار باشیم.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده ادامه داد: این همدلی و امید به آینده کمک خواهد کرد تا از این امتحان سخت سربلند بیرون بیاییم. امروز توفیق داریم این سمفونی را خدمت بزرگواران مدافعان سلامت تقدیم کنیم. انشاالله روح شهدای بزرگوار این عرصه که جان خود را در طبق اخلاق گذاشتند و فداکارانه تا پای جان رفتند شاد باشد و خداوند به خانواده آنها صبر و اجر فراوان عطا کند.

وی در ادامه با بیان اینکه تمام هنرمندان به نوعی علاقه مند هستند که ارادت و احترام خود را به فداکاران عرصه سلامت تقدیم کنند، اظهار کرد: حضور زنان در بین خادمین سلامت و نقش آنها در حفظ شرایط بهداشتی خانواده و فعالیت های مختلف اجتماعی که می توانند فرهنگ سبک زندگی صحیح را در جامعه ترویج دهند،

بسیار پررنگ است و ما از آنها قدردانی می کنیم.

دکتر ابتکار بیان کرد: خوشبختانه با وزارت بهداشت همکاری بسیار خوب بین بخشی داریم و در بسیاری از طرح ها و برنامه هایی که اکنون اجرا می شود سهم زنان به خوبی دیده شده است و ما هم سعی کردیم با هم افزایی کمک کنیم در شرایط همه گیری کرونا نقش زنان را در تقویت کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha