کد خبر: ۱۵۰-بسته-معیشتی-در-مناطق-محروم-درمیان-ت
۸ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۵

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، جواد مرادی رئیس جمعیت هلال احمر درمیان بیان کرد: شهرستان درمیان دارای روستاهای زیادی بوده که به دنبال خشکسالی های چند ساله در فقر و محرومیت به سر می برند.

وی بیان کرد: شیوع کرونا و گرانی برخی کالاها بر مشکلات خشکسالی دامن زده و سختی های زیادی را متحمل برخی از خانوارهای روستایی کرده است.

مرادی با اشاره به رسالت هلال احمر مبنی بر کاهش آلام بشری بیان کرد: این جمعیت نه تنها در زمان بحران، بلکه در هر شرایطی که فریاد نیازمندی به گوش برسد، به میدان می رود.

رئیس جمعیت هلال احمر درمیان بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون خدمات زیادی اعم از ضدعفونی روستاها، ویزیت رایگان بیماران و توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی در روستاها انجام شده است.

وی ادامه داد: در راستای گام سوم رزمایش کمک های مومنانه هم ۱۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۲۵ میلیون ریال توسط جمعیت هلال احمر و خانه های هلال شهرستان در مناطق محروم توزیع می شود.

مرادی با اشاره به ایجاد کمپین " دست یار" بیان کرد: این کمپین با هدف تامین دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی از طریق مشارکت مردم و خیرین تشکیل شده است.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن، از مردم و خیرین خواستاریم با پیوستن به این کمپین و اهدای نفس به نیازمندان، باری دیگر ما را در این حرکت همیاری کنند.

مرادی بیان کرد: خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان می توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک های خود به شماره حساب 5239393955 با شماره کارت 6104337602223156 نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha