امدادرسانی به مناطق سیل زده شرق تهران به وسیله قطار

رییس جمعیت هلال احمر گفت:به علت مسدود بودن مسیر جاده‌ای در مناطق سیل زده فیروزکوه و دماوند به وسیله قطار اقلام امدادی به این مناطق فرستاده شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در منطقه امامزاده داوود هشت پیکر تحویل پزشکی قانونی شده است و عملیات جست و جو و نجات برای پیدا کردن مفقودین اعلام شده ادامه دارد.

وی ادامه داد:سیل در مناطقی از فیروزکوه و دماوند خسارت جدی وارد کرده و به علت مسدود بودن مسیر جاده‌ای، عملیات امداد و نجات به وسیله بالگرد در حال انجام است و از مسیر ریلی به وسیله قطار توانستیم اقلام امدادی به این مناطق برسانیم.

کولیوند گفت:عملیان امداد و نجات در مناطق سیل زده با تمام توان در حال انجام است همچنان از هموطنان درخواست میکنیم به هشدارهای هواشناسی توجه کنند و از حضور در مکان‌های خطرناک خودداری کنند

رئیس جمعیت هلال احمر در پایان گفت: استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، اصفهان، یزد، مرکزی، قزوین، قم، البرز، تهران، سمنان، خراسان شمالی، زنجان، گلستان، مازندران و گیلان استان‌های مشمول هشدارهای هواشناسی هستند که ضرورت دارد برای پیشگیری از حوادث مردم مراقبت‌های لازم را انجام دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha