تلاش مجموعه قضایی استان و سازمان زندان ها در حمایت از زندانیان

رئیس کل دادگستری استان کرمان، گفت: مجموعه قضایی استان و سازمان زندان ها تلاش می کنند، به نحوی از انجمن حمایت از زندانیان پشتیبانی کنند که این انجمن بتواند فلسفه وجودی خود را به انجام برساند.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کرمان؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در دیدار با مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندان های کشور، از پیگیری های انجام شده در راستای جلب مشارکت خیران برای انجمن حمایت از زندانیان، فعالیت های اقتصادی این انجمن و پشتیبانی از خانواده زندانیان نیازمند تقدیر کرد و افزود: مجموعه قضایی استان و سازمان زندان ها تلاش می کنند به نحوی از انجمن حمایت از زندانیان پشتیبانی کنند که این انجمن بتواند فلسفه وجودی خود را به انجام برساند.
وی، با اشاره به این مطلب که نظارت عالیه بر استان ها را می پذیریم، گفت: در حوزه انجمن حمایت زندانیان استان ها به اختیاراتی نیاز داریم که بتوانیم خدمات و پشتیبانی های لازم از خانواده زندانیان نیازمند را داشته باشیم.

رئیس کل دادگستری استان کرمان، با اشاره به این مطلب که خانواده های زندانیان نیازمند در حوزه های مسکن، بهداشت آموزش و معیشت خود با مشکلات متعددی روبرو هستند و انجمن حمایت زندانیان تلاش می کند، که در این حوزه ها به این خانواده ها کمک کند، تصریح کرد: باید تلاش شود که حداکثر خانواده های زندانیان نیازمند تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان قرار گیرند.

حجت الاسلام حمیدی؛ ضمن تاکید بر اینکه شفاف سازی در حوزه درآمدها، هزینه ها و اقدامات انجام شده از سوی انجمن حمایت زندانیان بسیار مهم است، تاکید کرد: هدف همه ما خدمات خیرخواهانه است و از این رو باید اقدامات به نحوی انجام شود که شفاف بوده و د صورت نیاز پاسخگوی دستگاه های نظارتی مربوطه باشد.

وی ارائه آموزش های لازم به دست اندرکاران انجمن های حمایت زندانیان را نیز اصلی مهم برشمرد.

مسعود دایی، مدیر کل اقدامات حمایتی سازمان زندان های کشور نیز وی حمایت های دستگاه قضایی استان کرمان از انجمن حمایت زندانیان را مورد تقدیر قرار داد و گفت: انجمن حمایت زندانیان کرمان از سالم ترین انجمن ها در حوزه اقتصادی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha