کد خبر: 25-ساله-شدن-محک-در-ایران-باعث-خوشحالی-است
۱۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۲۰

رضا کیانیان، بازیگر صاحب‌نام ایرانی، یکی از 52 هنرمند حاضر در نمایشگاه هنرهای تجسمی «رنگ عشق2» است که با هدف تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان تا پایان 19 شهریور در گالری رواق برج میلاد برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری سلامت، کیانیان که یکی از تابلو عکس‌هایش در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده، با بیان این‌که هنرمندان کودکان مبتلا به سرطان را تنها نمی‌گذارند، گفت: هنرمندان با مسؤلیت اجتماعی خود آشنا هستند و به خوبی به آن عمل می‌کنند؛ تا جایی که از همان سال‌های ابتدایی شکل‌گیری محک در کنار این مؤسسه بوده‌اند.

وی با اشاره به 25 سالگی محک گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد به دلایل اجتماعی مختلف عمر کوتاهی دارند و باید به مؤسسه‌ای چون محک تبریک گفت که به 25 سالگی رسیده است و من از این موضوع بسیار بسیار خوشحالم؛ دعا می‌کنم تا زمانی که سرطان در جهان هست، محک هم فعالیت کند.

پنجاه درصد عواید این نمایشگاه به کودکان محک تعلق دارد، اما کیانیان آن بخش از عواید حاصل از فروش اثر که به هنرمند اختصاص می‌گیرد را نیز به محک تقدیم کرد  و گفت: امیدوارم زمانی سرطان ریشه‌کن شود و محک نیز به کارهای عام‌المنفعه دیگری بپردازد.

رضا کیانیان که در کارنامه حرفه‌ایش علاوه بر بازیگری سینما، تلویزیون و تئاتر، طراحی و عکاسی هم می‌کند، چندی پیش کتابی با عنوان «این مردم نازنین» نگاشت و ثابت کرد که توجه به مردم و حضور در جمع آنها، از جمله مسائل مورد توجه اوست.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha