کد خبر: آزادی-۱۱۸-زندانی-با-دستور-رئیس-کل-دادگس
۸ بهمن ۱۳۹۹، ۱۸:۲۲

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی دادگستری کرمانشاه، پرویز توسلی زاده با حضور در زندان مرکزی کرمانشاه در آستانه دهه مبارک فجر و نیز در راستای طرح پایش زندانیان، دستور آزادی 118 نفر از محبوسین را صادر کرد.

رئیس کل دادگستری کرمانشاه با بیان اینکه زندانی کردن افراد علاوه بر مشکلاتی که برای شخص زندانی بر اساس مجازاتهای کمانه ای بوجود می آورد، خانواده این افراد را نیز دچار مشکل خواهد کرد.

ایشان یادآور شد همواره تاکید و توصیه  کرده ایم که زندانی کردن افراد نباید به راحتی صورت گیرد چرا که همانگونه که گفته شد مشکلات ناشی از حبس همواره با آنها خواهد بود. بنابراین تا جایی که ممکن است از مجازات های جایگزین حبس استفاده شود.

در این بازدید که دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه و نیز مدیران کل اداره زندانها و پزشکی قانونی، رئیس شورای قضایی استان را همراهی می کردند، دکتر توسلی زاده با توصیه به زندانیان آزاده شده خاطرنشان ساخت مبادا دوباره دچار غفلت شوید و راهتان به زندان بیفتد چرا که در آن صورت یقینا رافت اسلامی شامل حال شما نخواهد شد.

توسلی زاده افزود همین امروز با امام زمان (عج) پیمان ببندید بعد از خروج از اینجا با توکل بر خدا در راه خیر و سعادت گام بردارید و هرگز تفکر گناه و خلاف را در ذهن خود نپرورید.

در ادامه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بررسی دقیق پرونده زندانیان در راستای طرح پایش به مسئولین امر تاکید کرد باید بررسی پرونده همه زندانیان در دستور کار باشد و کوچکترین اجحافی به هیچ کس صورت نگیرد و تا جایی که ممکن است به زندانی و خانواده های آنها کمک شود.

در پایان بنابه بررسی های صورت گرفته و نیز حضور برخی خیرین دستور آزادی تعداد 118 نفر از زندانیان توسط رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه صادر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha