عناوین مجله سلامت

آخرین خبرها

ادامه مقالات

 • این افراد بالش‌های خود را حتما تعویض کنند!

  این افراد بالش‌های خود را حتما تعویض کنند!

  اگر شب‌ها نمی‌توانید به راحتی بخوابید یا با احساس سرگیجه از خواب بیدار می‌شوید، وقت آن رسیده است که بالش خود را تعویض کنید.

 • 4 روش جوان سازی پوست

  4 روش جوان سازی پوست

  امروزه افراد در سنین مختلف اهمیت بیشتری به ظاهر پوست خود می دهند که این امر باعث افزایش تمایل به استفاده از روش های جوان سازی پوست در بین مردم گردیده است، ولی تنوع این روش ها باعث گردیده که بسیاری از مردم دچار تردید در تصمیم گیری برای انتخاب بین روش های موجود گردند . به همین دلیل بر آن شدیم که جوان سازی پوست و روش های رایج آن را مورد بررسی قرار دهیم.

 • چگونگی برخورد با اگزمای صورت

  چگونگی برخورد با اگزمای صورت

  اگزما به التهاب پوست گفته می‌شود که ناشی از یک آلرژن یا یک محرک است. اگزما می‌تواند ژنتیکی هم باشد و در حضور محرک‌های خاصی شعله‌ور شود. اگزما عارضه‌ای شایع است که می‌تواند هر قسمتی از بدن را درگیر کند.

 • چند ماسک ساده خانگی برای پوست صورت

  چند ماسک ساده خانگی برای پوست صورت

  اگر پوستتان خشک است یا به خاطر ماسک‌هایی که در این روزهای کرونایی به صورتتان می‌زنید، آسیب دیده می‌توانید با کمک ماسک‌های ساده آبرسان خانگی که با مواد دم دست شما تهیه می‌شوند، پوستتان را التیام ببخشید و آن را نرم و لطیف کنید.

 • ماینوکسیدیل و آنچه خوب است درباره آن بدانید

  ماینوکسیدیل و آنچه خوب است درباره آن بدانید

  احتمالاً اسم ماینوکسیدیل را شنیده‌اید. این محصول موضعی به‌صورت محلول یا فوم برای درمان ریزش مو در داروخانه‌ها به‌صورت بدون نسخه در دسترس است. این دارو همچنین می‌تواند به زنان دارای موهای نازک کمک کند.

 • کاهش سفیدی موها با چند ترفند ساده

  کاهش سفیدی موها با چند ترفند ساده

  اگرچه رنگ کردن موها سریع ترین راه برای پوشاندن موهای سفید است، اما شاید بهترین انتخاب برای سلامت موهایتان نباشد.

 • ۵ راهکاری که خارش پوست را کم می‌کند

  ۵ راهکاری که خارش پوست را کم می‌کند

  خاراندن زیاد پوست معمولا یک چرخه معیوب ایجاد می‌کند و هر چه پوست را بیشتر بخارانید خارش آن بیشتر می‌شود.

 • چند وقت یک‌بار باید موهای خود را بشوییم؟

  چند وقت یک‌بار باید موهای خود را بشوییم؟

  انتشار گزارشی تازه در مورد شناسایی یک ماده شیمایی سرطان‌زا در برخی از شامپوهای خشک (محصولی است که بدون نیاز به شست و شو چربی و آلودگی موها را از بین می‌برد) ممکن است باعث شود که در روال مراقبت از مو خود تجدید نظر کنید.

 • 4 روش جوان سازی پوست

  4 روش جوان سازی پوست

  امروزه افراد در سنین مختلف اهمیت بیشتری به ظاهر پوست خود می دهند که این امر باعث افزایش تمایل به استفاده از روش های جوان سازی پوست در بین مردم گردیده است، ولی تنوع این روش ها باعث گردیده که بسیاری از مردم دچار تردید در تصمیم گیری برای انتخاب بین روش های موجود گردند . به همین دلیل بر آن شدیم که جوان سازی پوست و روش های رایج آن را مورد بررسی قرار دهیم.

 • چند راهکار ساده برای جلوگیری از ریزش مو

  چند راهکار ساده برای جلوگیری از ریزش مو

  ریزش مو به عوامل مختلفی می‌تواند بستگی داشته باشد. در حالت کلی برای جلوگیری از ریزش مو سه فاکتور مراقبت از مو، اصلاح عادات غذایی و اصلاح سبک زندگی می‌تواند بسیار مفید باشد.

 • آیا استرس واقعا عامل سفیدشدن مو است؟

  آیا استرس واقعا عامل سفیدشدن مو است؟

  بیماری‌های زیادی هستند که می‌توانند عامل سفید شدن موها در سن پایین شوند.

 • جلوگیری از پیرشدن پوست و روشهای جوان سازی پوست

  جلوگیری از پیرشدن پوست و روشهای جوان سازی پوست

  امروزه افراد در سنین مختلف توجه بیشتری به ظاهر پوست خود می نمایند و تمایل به استفاده از روش های جوان سازی پوست در بین مردم در حال افزایش است. ولی با توجه به تنوع این روش ها بسیاری از مردم دچار تردید در تصمیم گیری برای انتخاب بین روش های موجود می گردند. داشتن اطلاعات پایه در مورد این روش ها می تواند به افراد برای تصمیم گیری کمک نماید. به همین دلیل در چند مقاله پیاپی، جوان سازی پوست و روش های رایج آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد .

 • ۸ درمان خانگی برای از بین بردن جوش‌های سرسیاه

  ۸ درمان خانگی برای از بین بردن جوش‌های سرسیاه

  جوش‌های سر سیاه معمولا روی بینی و چانه به وجود می‌آیند که با راه‌حل‌های خانگی بر طرف می‌شوند.

 • ریزش مو دارید؟ بخوانید

  ریزش مو دارید؟ بخوانید

  آنطور که متخصصان می‌گویند، ریزش روزنامه ۵۰ تا ۹۰ تار مو در روز می‌تواند برای هر فردی طبیعی باشد، اما اگر شما بیشتر از ۱۰۰ تار مو در طی روز از دست می‌دهد و این مشکل ادامه دار است، شاید دچار یک مشکل سلامتی جدی‌تر شده باشید.

 • عوارض و علل شوره سر

  عوارض و علل شوره سر

  عوارض شوره سر گاهی جدی است.