کد خبر: آغاز-عملیات-گازرسانی-به-صنایع-کارگاهی
۱۹ بهمن ۱۳۹۹، ۱۱:۵۱
آغاز عملیات گازرسانی به صنایع کارگاهی جوشقان قالی

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،سید مصطفی علوی اظهار داشت: عملیات اجرایی طرح گازرسانی به مجتمع صنایع کارگاهی جوشقان قالی به طول ۷۰۰ متر لوله‌گذاری در مدت یکماه اجرا می شود که پس از بهره برداری طرح در این مجتمع صنایع کارگاهی ۴۰ واحد صنعتی از گاز پایدار بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: طرح‌های گازرسانی از پروژه‌های زیرساختی، اساسی و قابل اهمیت در این شهر است که افزون بر کمک به صنایع، حرکت در مسیر استفاده از سوخت پاک، اشتغالزایی، رونق و جهش تولید را نیز در اقتصاد کشور ایجاد می‌کند.

در ادامه، معاون فرمانداری کاشان نیز با تاکید بر دغدغه مدیرعامل شرکت گاز اصفهان در تحقق صرفه‌جویی مصرف گاز و جلوگیری از هدررفت انرژی در ساختمان گفت: با رغبت مشترکین خانگی به صرفه‌جویی در مصرف انرژی به دلیل مباحث اقتصادی، رعایت مبحث ۲۱ ﻣﻘﺮرات ملی ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﻳﺮان و ضرورت‌های نظام مهندسی به پیمانکاران و فعالان صنعت ساختمان محدودیت‌هایی ایجاد شده‌ است که ساخت و ساز هر روز نسبت به گذشته با کیفیت بهتر می‌شود.

عبدالله‌زاده با قدردانی از تعامل و همکاری شرکت گاز اصفهان و تاکید بر همکاری، همراهی و خرد جمعی در اجرای طرح‌های عمرانی افزود: معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان برای سرعت‌ بخشیدن به اجرای طرح‌ها حتی در برخی موارد حفاری‌ها، لوله‌گذاری و توسعه شبکه در سطح کلان شهرستان را مساعدت کرده ‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha