کد خبر: ارائه-گزارش-عملکرد-پلیس-در-ایام-نوروز-ت
۱۶ فروردین ۱۳۹۶، ۹:۳۵

فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از اقدامات و عملکرد ناجا در ایام نوروز ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاري سلامت ، سردار " حسین اشتری" با دکتر "علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

فرمانده نیروی انتظامی در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات ناجا در اجرای طرح نوروزی، اظهار کرد: طرح نوروزی ناجا با فعالیت قرارگاه مرکزی امام علی (ع) و هفت قرارگاه فرعی در پلیس های تخصصی از 26 اسفند تا 15 فروردین فعال بود.

وی افزود: همکارانم در سراسر کشور در راستای تأمین نظم و امنیت شهروندان و مسافران نوروزی تلاش مضاعفی در ایام نوروز داشتند.

سردار اشتری با اشاره به حضور پررنگ عوامل راهور در جاده ها و دیگر کارکنان ناجا در جای جای شهرها ، روستاها و نقاط مرزی عنوان کرد: در این ایام شاهد کاهش جرایم به ویژه جرایم مهم و خشن بودیم .

عالی ترین مقام انتظامی کشور به کاهش هشت درصدی تصادفات و 12 درصدی جان باختگان حوادث رانندگی در ایام نوروز در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته اشاره کرد.

سردار اشتری با بیان اینکه تشدید مبارزه با قاچاق از برنامه های اولویت دار پلیس است، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در سال جاری در تداوم برنامه های سال گذشته برای مبارزه با پدیده قاچاق تلاش مضاعفی خواهد داشت.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شعار سال " اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" ادامه داد: مبارزه با قاچاق تأثیر مثبتی در بهبود وضعیت اقتصادی کشور و کمک به تولید داخلی و اشتغال زایی دارد.

وی گفت: تمام تلاش ما خدمات دهی مطلوب به مردم عزیز است و ان شاء الله سرباز خوبی برای امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری  ( مدظله العالی ) باشیم.

تقدیر از اقدامات موثر نیروی انتظامی / مبارزه با قاچاق نیازمند تعامل بین دستگاهی است

دکتر لاریجانی نیز در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی اظهار کرد: حضور فعال و موثر نیروی انتظامی و مدیریت این نیرو در بسیج امکانات و منابع انسانی جای تقدیر و قدردانی دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم مبارزه جدی با قاچاق تأکید کرد: مبارزه با قاچاق نیازمند هماهنگی بین دستگاه های مسئول و موثر در این امر است.

وی عنوان کرد: تعامل و همکاری بیش از پیش نیروی انتظامی و گمرک در تشدید مبارزه با قاچاق بسیار کارآمد است.

این مقام مسئول ضمن اشاره بر ضرورت بازنگری قوانین موجود در مبارزه با قاچاق عنوان کرد: باید با بازنگری در قوانین، خلاء های قانونی در این زمینه مرتفع شود.

دکتر لاریجانی بیان کرد: توسعه سامانه های کنترل هوشمند در جاده ها و بزرگراه ها برای کاهش تصادفات و جان باختگان حوادث رانندگی بسیار موثر است.

گفتنی است در این دیدار سردار " اشراق" معاون حقوقی و امور مجلس ناجا نیز حضور داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha