به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، ارسلان مطهری در گفتگو با روزنامه همشهری، صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید: در بازی با پدیده با وجود شرایط سختی که پیرامون تیم شاهد بودیم توانستید 3امتیاز را بگیرید. خدا را شکر با وجود اینکه 2 بار برق ورزشگاه رفت و به ضرر ما بود توانستیم برنده شویم. فکر می‌کنم حدود 105دقیقه بازی کردیم و این وقفه هایی که ایجاد شد باعث سرد شدن بازیکنان و در نهایت به ضرر ما بود. اما خدا را شکر توانستیم 2 گل بزنیم. با وجود تمام مشکلاتی که هست به عشق هواداران داریم بازی می‌کنیم. امیدوارم در ادامه هم بتوانیم همین روند را طی کنیم.
در ورزشگاه آزادی سابقه نداشت بازی کنم و برق رفته باشد.
به هر حال یک‌ بار برق رفت و بعد از حدود ۵دقیقه برق آمد. دوباره رفت و بعد از ۴-۵ دقیقه آمد. طبیعتا این اتفاق باعث سرد شدن بازیکن می‌شود که هم به ضرر ماست هم به ضرر تیم رو به‌ رو. اما بیشتر به ضرر تیم برنده است چون مثل تایم‌ اوت در فوتسال می‌ماند.
ما با تمام وجود تلاش می‌کنیم و به عشق هوادارانمان داریم بازی می‌کنیم. فقط می‌خواهیم از بازی خوب لذت ببریم و موظف هستیم تمام تلاشمان را بکنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. فوتبال است و هیچ‌چیزی مشخص نیست اما امیدواری هم همیشه هست.
نگرانی بخشی از کار ماست ولی تا کی باید صحبت کنیم؟ محترمانه هم صحبت می‌کنیم اما به ما احترام گذاشته نمی‌شود. وقتی به کادر فنی و بازیکن استقلال احترام گذاشته نمی‌شود یعنی به هواداران بی‌احترامی شده است. اگر بخواهم در مورد مدیرعامل صحبت کنم موضوعات زیادی وجود دارد. نمی‌خواهم کسی را سیبل قرار دهم، ما داریم مشکلات تیم‌مان را می‌گوییم. اما با وجود همه این مشکلات  فقط و فقط به عشق هواداران داریم بازی می‌کنیم. به‌خاطر آبروی خودمان، آبروی هوادارانمان و به‌خاطر اسم بزرگ استقلال داریم بازی می‌کنیم وگرنه‌ شأن و شخصیت استقلال این چیزی نیست که شما درست کردید! ما انتظار خیلی زیادی هم نداشتیم ولی از پول بازیکن گرفته تا زمین تمرین مشکل داریم. هر وقت می‌خواهیم به سالن وزنه  برویم یک‌بار می‌گویند سالن وزنه اینجاست، یک‌ بار می‌گویند تغییر کرده فلان‌ جاست! اما برای تیم رقیب، همه امکاناتشان مثل کمپ و ...  مجهز و معلوم است. این چیزها تمرکز را از آدم می‌گیرد. ما نباید اصلا درباره مسائل بیرون زمین صحبت کنیم اما شرایطی را به‌وجود آورده‌اند که ما همیشه داریم درباره این چیزها صحبت می‌کنیم.
ما یک‌ بار مصاحبه کردیم دیدیم اصلا اهمیتی نمی‌دهند. کادر فنی درخواست دارد، بازیکن هم درخواست دارد. البته چیز زیادی نمی‌خواهند، حق شان را می‌خواهند. شما وظیفه‌ تان را دارید انجام می‌ دهید. اگر پول بازیکن را بدهید و شرایط تمرینی را فراهم کنید وظیفه‌ تان است. وقتی هم حرفی می‌زنیم مدیرعامل و دیگران سریع می‌گویند ما داریم می‌ رویم جلسه! برای تان جلسه می‌ گذاریم و فلان کارها را انجام می‌ دهیم. با این همه جلسه‌ ای که شما می‌ گذارید، می‌ توانستید رئال مادرید را بخرید! کمی به فکر تیم باشید. ما که بچه نیستیم! شما هم بچه نیستید. هواداری هم که دارد فوتبال را می‌بیند بچه نیست. این همه نامهربانی درست نیست. رقابت باید عادلانه و مساوی باشد.
ما که نمی‌دانیم کدام بازیکن چقدر گرفته است چون اصلا در کار هم دخالت نمی‌کنیم. من 30 درصد گرفتم اما آنقدر تکه تکه پول‌ها را می‌دهند، آنقدر نابجا پول‌ها را می‌دهند که اصلا نمی‌دانیم چند درصد گرفتیم، چقدر گرفتیم، کجا خرج کردیم! ما داریم نتیجه می‌گیریم، شما دارید کارشکنی می‌کنید. ما هر موقع رفتیم داخل زمین با جان‌ودل بازی کردیم اما وقتی شما کارشکنی می‌کنید تمرکز ما از داخل زمین برداشته می‌شود. ما که وظیفه نداریم تیم را مدیریت کنیم.
برای من نتیجه‌ گیری تیم مهم است، تا جایی هم که بتوانم تلاش می‌کنم تا تیمم نتیجه بگیرد. راضی بودن یا نبودن من از خودم اصلا مهم نیست.
من دوست دارم هر تیمی که حقش است قهرمان شود اما در شرایط برابر. رقابت باید مساوی و عادلانه باشد.
الان رقابت اصلا عادلانه نیست. یک به صد است! از لحاظ رسیدگی به تیم‌ها، امکانات و بسیاری موارد دیگر من عدالتی نمی‌بینم. یک نفر آمده از جیب شخصی خودش زمین تمرین مجموعه انقلاب را برای ما فراهم کرده است. این در ‌شأن و شخصیت تیم استقلال است؟! پس بقیه دارند چه کار می‌کنند؟! ولی شما برای یک تیم دیگر همه شرایط را فراهم کردید. من برای آقای مددی احترام قائلم اما ایشان کار نکردند. نه فقط آقای مددی منظورم کلی است و نمی‌خواهم آقای مددی را سیبل قرار دهم. به هرحال ایشان هم حرمت و خانواده دارد اما این کاری که دارد با استقلال می‌شود باید مدیریت شود.
دربی یک بازی خاص است. مطمئنا برای بازیکنان هم شرایط این دیدار با بقیه مسابقات تفاوت دارد اما الان برای صحبت کردن درباره داربی یک مقدار زود است. ما هفته به هفته باید تمرین کنیم و تمرکزمان را روی مسابقات بگذاریم تا ان‌شاءالله بتوانیم نتایجی بگیریم که در ‌شأن شخصیت استقلال باشد.
آقا فرهاد هم یکی از بازیکنان خیلی خوب و عالی تیم استقلال بوده و همه خاطرات خیلی خوبی با او دارند. به‌نظر من وقتی شما یک مربی را سر کار می‌آورید اگر می‌خواهید تیم نتیجه بگیرد باید از او حمایت کنید. این حمایت از کادر فنی و بازیکنان ایجاد همدلی می‌کند و در نهایت باعث می‌شود تیم نتیجه بگیرد. من خیلی امیدوارم که در آینده با فرهاد مجیدی روند رو به رشدی پیدا کنیم.
در مورد تیم ملی صحبتی ندارم فقط به‌خاطر صعود به مرحله بعدی تبریک می‌گویم و امیدوارم که باز هم دست پر برگردند.
در وهله اول باید به استقلال فکر کنم چون اینجا باید خوب کار کنم تا به تیم ملی دعوت شوم. مسلما هر بازیکنی به حضور در تیم ملی فکر می‌کند اما الان اولویتم استقلال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha