کد خبر: از-واریز-پول-تا-پیغام-مشکوک-مرد-آرژانتی
۱۸ دی ۱۳۹۸، ۱۲:۱۲

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، خواکین گیل آروندو و اینیگو والنسیا دو دستیار خارجی گابریل کالدرون با وجودی که روز گذشته در اولین تمرین پرسپولیس برای شروع نیم فصل دوم حاضر بودند با بیان اینکه از سوی کالدرون باید ایران را ترک کنند، با جمع کردن وسایل خود اعلام کردند که دیگر نمی خواهند با سرخپوشان همکاری کنند.

این دو درحالی عصر روز گذشته اقدام به جمع آوری وسایل خود کردند که برای عملی کردن تصمیم خود تردید داشتند و با وجود علاقه ای که برای ادامه همکاری با پرسپولیس داشتند اما به دلیل نظر کالدرون تصمیم خود را به باشگاه اطلاع دادند.

پیغام به اعضای تیم برای عدم حضور در ایران

از سوی دیگر مرد آرژانتینی به دستیارانش اعلام کرده که دیگر نمی خواهد باز گردد، این در شرایطی است که طبق توافقات قبلی کالدرون برای امروز بلیت سفر به دوحه داشته است و اگر او اقدام به سفر به دوحه به نیت حضور در ایران را نکند به این معنا است که قصد بازگشت به تیم را ندارد. امروز آخرین فرصت حضور کالدرون در جمع سرخپوشان است و وقتی او به دستیاران خود اعلام می کند که باز گردند نشان می دهد که کالدرون برگشتنی نیست.

واریز پول به صرافی در قطر با وجود پالس های منفی از سوی کالدرون

درحالی که از عصر روز گذشته نشانه های عدم بازگشت کالدرون به ایران به باشگاه پرسپولیس این زنگ هشدار را داده اما محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه برای بهانه ندادن دست سرمربی تیمش مبلغ 125 هزار دلار طبق توافق با کالدرون را، از طریق صرافی در قطر به حساب وی واریز کرده که این رسید واریز این پول تا ظهر امروز قرار است به باشگاه برسد.

با وجود این اقدام باشگاه باز هم نشانی از تغییر تصمیم کالدرون وجود ندارد و باید دید در صورتی که فردا از طریق صرافی در قطر این پول به حساب کالدرون واریز شد او طبق قراردادش و توافقی که با باشگاه داشته به تهران باز می گردد یا خیر. به نظر می رسد تا ظهر امروز پرسپولیس با آبستنی از حوادث روبرو است.

پست پیروانی برای کمک به پرسپولیس

یکی از مباحث و بهانه های کالدرون برای عدم بازگشت به پرسپولیس حضور افشین پیروانی به عنوان سرپرست تیم بوده است. با وجودی که انصاری فرد در چند مصاحبه تاکید کرد انتخاب سرپرست تیم به عهده مدیریت باشگاه است نه سرمربی و حمایت خود را از پیروانی اعلام کرد اما با این حال پیروانی شب گذشته در پستی در صفحه شخصی خود تاکید کرد اگر مشکل کالدرون برای بازگشت او هست پرسپولیس را ترک می کند. اما با توجه به اتفاق هایی که پیش بینی می شود مرد آرژانتینی نیتی برای بازگشت ندارد و پیروانی برخلاف تصور برخی مبنی بر کناره گیری اش از جمع سرخپوشان همچنان سرپرست این تیم هست.

فرصت های نقل و انتقالاتی پرسپولیس

مسئولان باشگاه پرسپولیس که خود را برای هر اتفاقی آماده کرده اند بعد از متوجه شدن این موضوع که به احتمال زیاد کالدرون باز نمی گردد برنامه های خود برای جذب بازیکن را آماده کرده اند و قصد دارند در فرصت باقی مانده تا نقل و انتقالات بازیکنان مورد نیاز برای تقویت تیم را جذب کنند.(فارس)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha