کد خبر: تاکید-بر-تجهیز-و-راه-اندازی-هر-چه-بیشتر
۲۲ خرداد ۱۳۹۹، ۱۴:۱۹
تاکید بر تجهیز و راه اندازی هر چه بیشتر پایگاههای امداد و نجات در مناطق حادثه خیز

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در این دیدار دکتر کریم همتی با اشاره به بسترهای گسترده حادثه خیز در کشور گفت: تلاش خود را به سمت شناسایی دقیق گسل های حادثه خیز کشور در مواجه با تهدیدات طبیعی و غیر طبیعی متمرکز خواهیم کرد تا جایی که امکانات و تجهیزات متناسب با هر منطقه و ناحیه ای فراهم شود به طوری که در هنگام رویداد با کمترین غافلگیری و مشکل در تامین منابع و امکانات مواجه شویم.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به بسترهای مناسب جمعیت هلال احمر تاکید کرد: با کمک وکلای ملت و دولت تلاش می‌کنیم ضمن شناسایی کمبودهای حوزه امداد و نجات، خلاء های ناشی از این حوزه را برطرف کرده که در این زمینه نیاز به تعامل پویا و و پر ثمر با سایر بخش های متولی و خدمتگذار در کشور داریم.

وی از ایجاد ظرفیت های جدید در درون هلال احمر برای ارائه هر چه بهتر و بیشتر خدمات آموزشی، آگاهی رسان، امداد و نجات و ... خبر داد و گفت: یکی از مهمترین بسترهای در دستور کار توسعه خانه های هلال است که تلاش می شود با بسط، تجهیز و راه اندازی آنها قدم های بسیار مهمی در زمینه رشد کمی و کیفی خدمت رسانی هلال ارائه کنیم.

در ادامه دیدار دکتر کریم همتی ضمن تبریک شروع مجلس یازدهم به نمایندگان مجلس شورای اسلامی و آرزوی توفیق خدمتی سرشار از برکت و عزت برای مردم شرافتمند کشور، بر توسعه سازوکار های پویا برای تعامل مناسب بین سازمان متبوع و نمایندگان مجلس تاکید نمود و ابراز امیدواری کرد در دوره جدید شاهد اتفاقات مبارکی در عرصه خدمت رسانی باشیم.

در این دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم به طرح مسائل و مشکلات حوزه های انتخابیه پرداختند که از جمله مهمترین آنها می توان به تجهیز پایگاههای امداد و نجات، حل مشکلات مربوط به احداث ساختمان ها و پایگاههای امدادی، تامین نیروی انسانی متخصص در بخش های مختلف  و ... اشاره کرد. وکلای ملت با تقدیر از اقدامات بسیار خوب رئیس جمعیت از آغاز مسئولیت، آن را نشان دهنده یک مدیریت جهادی، علمی و به روز برشمردند و ابراز امیدواری کردند در ادامه راه و با تعامل دو سویه نمایندگان و جمعیت شاهد دستاوردهای پر خیر و برکتی باشیم.

در پایان دیدار رئیس جمعیت هلال احمر دستوراتی برای پیگیری درخواست های نمایندگان را به مجموعه تابعه صادر کرد و آنها را موظف به بررسی مسائل و مشکلات مطروحه و ارائه گزارش از فرایند های اجرایی در اسرع وقت نمود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha