راهبرد تحولی قوه قضائیه دچار توقف نخواهد شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری، دادستان‌ کل کشور هنگام ارائه گزارش در دیدار امروز مسئولان ارشد قوه قضائیه با مقام معظم رهبری، با اشاره به 845 روز مدیریت عالی قوه قضائیه از سوی آیت‌الله رئیسی از اسفند 99 تا امروز، گفت: انتخاب رئیس قوه قضائیه از درون قوه قضائیه، یکی از علل اصلی پیشرفت‌های دستگاه قضا در دوره تحول بوده است.

دادستان‌ کل کشور در ادامه، داشتن برنامه تحولی، تعیین سیاست‌های کلی، دارا بودن انگیزه کار و پشتکار و همچنین بهره‌مندی از همکاران دلسوز و همراه را از دیگر دلایل موفقیت آیت‌الله رئیسی در جایگاه ریاست قوه قضائیه عنوان کرد.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای آیت‌الله رئیسی در جایگاه ریاست‌جمهوری، ابراز امیدواری کرد که دیدگاه تحولی و داشتن برنامه، بتواند مشکلات دولت را در دوران ریاست‌جمهوری وی تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

منتظری با تأکید بر این نکته که راهبرد و سیاست تحولی اتخاذ شده از سوی قوه قضائیه، قطعاً در آینده دچار توقف نخواهد شد، گفت: هنوز کارهای بسیاری مانده است که باید در قوه قضائیه انجام شوند. گام‌های تحولی برداشته‌شده در دوران تحول، گام‌های اولیه و ریل‌گذاری مسیر هستند.

دادستان‌ کل کشور در ادامه دادسراها را به‌عنوان پیشانی قوه قضائیه در ارتباط با مردم توصیف کرد و گفت: مقوله تحول قضائی باید در دادسراها به‌صورت بسیار بارز و برجسته خود را نشان دهد که این موضوع با انجام تغییراتی در حیطه‌های ساختاری و محتوایی دنبال خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به اقدامات حمایتی دستگاه قضا از تولید در سراسر کشور خاطرنشان کرد: در دوران تحول قضایی، سازمان بازرسی کل کشور، دادستانی‌ کل و دادستانی‌های سراسر کشور اقدامات گسترده‌ای را در راستای رفع مشکلات معیشتی مردم و موانع واحدهای تولیدی و صنعتی انجام دادند./

کد خبر راهبرد-تحولی-قوه-قضائیه-دچار-توقف-نخوا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =