کد خبر: سنجش-سلامت-31-هزار-دانش-آموز-گیلانی-بدو-و
۱۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی31 هزار دانش آموزکلاس اولی در گیلان اجرا می شود..

به گزارش خبرگزاري سلامت  مهدی حاجتی در نشست ستاد هماهنگی برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، با اشاره به اینکه امسال 31 هزار دانش آموز گیلانی، در این طرح سنجش می شوند، اظهاركرد: 27 پایگاه سنجش سلامت در مناطق مختلف استان برای اجرای این طرح مهیا شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه ثبت نام از دانش آموزان بدو ورود به دبستان برای حضور در پایگاه های سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی از سوم خرداد آغاز شده است، افزود: با تکمیل ثبت نام، خانواده ها می توانند از 27 خرداد برای معاینه و سنجش فرزندان شان به پایگاه های از پیش تعیین شده و یا مراکز بهداشت حوزه محل سکونت خود خود مراجعه کنند.

وی افزود: اگر سلامت نوآموزان تأیید شود با دریافت برگه های سلامت می توانند برای ثبت نام به مدارس مراجعه کنند و اگر مشکوک به مشکل یا نارسایی جسمانی باشند به مراکز تخصصی پزشکی و درمانی ارجاع داده می شوند.

گفتني است؛ طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان در گیلان با همکاری300 نفر از نیروهای آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی، بهزیستی، استانداری و صدا و سیما اجرا می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha