کد خبر: شب-های-پاییز-با-قرنطینه-شبکه-پنج-فصل-جد
۶ آذر ۱۳۹۹، ۱۴:۵۰
شب های پاییز با قرنطینه شبکه پنج/ فصل جدید قرنطینه روی آنتن شبکه پنج

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد ابراهیم امینیان تهیه کننده برنامه " قرنطینه" در توضیح بیشتر گفت: با توجه به مشکلات و مسائل روز جامعه با نگاه خاص و هنرمندانه با بهره مندی از فضای طنز برنامه قرنطینه در 20 قسمت 50 دقیقه ای هر پنج شنبه پخش خواهد شد.

امینیان اضافه کرد: سری جدید برنامه تلویزیونی "قرنطینه" با اجرای امین زندگانی با بخش های مختلف همچون گفتگو با مهمان، موشن گرافی ( معرفی مهمان برنامه)، دوربین مخفی ( مرتبط با موضوع برنامه) و پخش انیمیشن خواهد بود. در این برنامه سعی شده از دریچه طنز، به مسائل و موضوعات اجتماعی روز کشور پرداخته شود.

تهیه کننده برنامه " قرنطینه" یادآور شد: استفاده از نام قرنطینه در روزها و شرایط سخت کرونایی بدین مفهوم است که زندگی با تمام محدودیت ها در جریان است و همچنان ادامه دارد. ما این موضوع را در دکور برنامه نیز لحاظ کرده ایم  و فضای را به گونه ای  طراحی کرده ایم که از دو رنگ آبی و زرد برای مهمان و مجری استفاده شده و به نوعی محدودیت ایجاد کرده ایم.

اولین قسمت برنامه " قرنطینه" میزبان دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با موضوع بیماری کرونا  است که امشب ساعت 22 تماشایی می شود.

این برنامه با همکاری مشترک گروه تامین و پخش بسیج صدا و سیما و گروه اجتماعی شبکه پنج تولید می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha