کد خبر: طرح-ازدواج-اجباری-در-مجلس-کذب-محض-است-ش
۱۹ خرداد ۱۳۹۹، ۱۶:۳۷
طرح ازدواج اجباری در مجلس کذب محض است / شایعه پراکنان به دنبال تخریب مجلس
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، ولی اسماعیلی درباره موج به راه افتاده در فضای مجازی در خصوص طرح ازدواج اجباری در مجلس، اظهار کرد: این مسئله پیشنهاد سردبیر یکی از رسانه‌ها به مجلس بوده نه نماینده‌ای از مجلس که در برخی از رسانه‎ها به اشتباه، پیشنهاد یکی از نمایندگان درج شده است.

نماینده مردم گرمی در مجلس یازدهم ادامه داد: چنانچه این پیشنهاد از جانب نماینده‌ای هم طرح می‌شد، بر اساس آیین نامه داخلی مجلس باید حداقل به امضای 10 تن از نمایندگان مجلس برسد تا در کمیسیون تخصصی و کمیته‌های تخصصی درون کمیسیون خود بررسی و پس از تصویب در کمیسیون راهی صحن علنی مجلس خواهد شد.

وی تصریح کرد: بنابراین مطرح شدن چنین طرحی در مجلس کذب محض بوده و با اهداف مغرضانه به منظور تخریب مجلس یازدهم در فضای مجازی بوده است.

این نماینده مردم در مجلس با یادآوری اینکه مجلس انقلابی کار خود را با پرداختن به موضوع معیشت مردم آغاز کرده است، گفت: این مجلس به موضوعات اساسی مردم خواهد پرداخت و به موضوعات حاشیه‌ای توجهی نخواهد داشت.

اسماعیلی تأکید کرد: البته خود نمایندگان نیز باید مراقب گفته‌ها و رفتار خود باشند و باید توجه داشت که حتی اظهار نظر یک نماینده به منظره نظر کلیت مجلس نبوده بلکه نظر شخص نماینده است.

نماینده مردم گرمی در مجلس یازدهم اضافه کرد: قطعا این مجلس به امور سطحی نخواهد پرداخت و به امور اصلی مردم و کارهای عمیق ورود می‌کند و رسانه‌ها نیز در این زمینه باید کمک حال مجلس باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha