کد خبر: مازیار-حسینی-برنامه‌های-خود-را-برای-ش
۱۱ مرداد ۱۴۰۰، ۸:۳۵
مازیار حسینی با شعار طهران شهر زندگی برنامه‌های خود را ارائه کرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ مازیار حسینی یکی دیگر از گزینه‌های تصدی شهرداری تهران روز گذشته بر اساس برنامه اعلام شده از سوی منتخبین شورای شهر تهران در جلسه بررسی برنامه‌های گزینه‌های شهرداری حاضر شد.

در این نشست آقای حسینی ضمن پاسخ به سؤالات اعضای منتخب شورای شهر تهران برنامه‌های خود را برای مدیریت شهر تهران برای یک دور چهارساله ارائه کرد.

مازیارحسینی با شعار"طهران شهر زندگی" برنامه‌های خود را تقدیم شورا کرده است.

حسینی در این جلسه علاوه بر ارائه هفت چالش برای شهر تهران و پیشنهاداتی را نیز مطرح کرد. همچنین سه کار ویژه خاص هم پیشنهاد داد که شامل پیگیری منویات مقام معظم رهبری درباره شهر تهران، مدیریت بحران کرونا و پیگیری شعار رونق تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها در حوزه مدیریت شهری است.

گفتنی است مازیار حسینی متولد 1349 در شهر تهران است، وی دارای مدرک دکترای تخصصی (PHD) در رشته مهندسی، گرایش سازه و زلزله است.

معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، طراح و مجری بزرگراه امام علی(ع)، طراح و مجری بزرگراه طبقاتی صدر، طراح و مجری تونل‌های امیرکبیر و نیایش و بخش زیادی از پروژه های عمرانی در سطح شهر تهران و سطح ملی از جمله سوابق‌ مازیار حسینی است./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha