کد خبر: ماهیت-واقعی-تهدیدهای-رژیم-صهیونیستی-و
۲ دی ۱۳۹۹، ۱۴:۲۱
ماهیت واقعی تهدیدهای رژیم صهیونیستی و زیردریایی آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری سلامت به نقل از العالم،نیروی دریایی آمریکا معمولا موقعیت زیردریایی های خود را در جهان افشا نمی کند اما وقتی اعلام می کند که زیردریایی "یو اس اس جورجیا" از طریق تنگه هرمز وارد خلیج فارس شده است و حتی عکس های مسخره ای را هم - که بیشتر جنبه نمایش قدرت دارد – به این خبر ضمیمه می کند، به این معناست این کشور تمام توان خود را به کار گرفته است تا مانع اقدام انتقام جویانه ایران در سالگرد شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی به دست تروریست های آمریکایی در عراق شود. لذا این نمایش قدرت از سر قدرتمندی نیست بلکه بیش از هر چیز گواهی است بر ترس و وحشت واشنگتن از اقدام انتقام جویانه ایران.

از سوی دیگر این کشور می کوشد با ترویج ایران هراسی، این وحشت و هراس را به سراسر منطقه سرایت دهد. واشنگتن سعی می کند به کشورهای منطقه چنین القا کند که ایران نه تنها حضور آمریکا در منطقه بلکه کل کشورهای منطقه را هم تهدید می کند. و این دومین دلیلی است که نشان این کشور تا چه اندازه نگران قدرت و نفوذ گسترده ایران در منطقه است. همصدایی رژیم صهیونیتسی با آمریکا و تهدیدهای آوی کوخافی، رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم علیه ایران و محور مقاومت، گواه دیگری است بر کابوس سنگین قاتلان شهید قاسم سلیمانی و فخری زاده و هراس آنها از حمله انتقام جویانه ایران.

هشدارهای رژیم صهیونیستی و لشکرکشی آمریکا به خلیج فارس و اعزام زیردریایی اتمی و بمب افکن ب 52 صرفا تلاشی است از سوی دولت ترامپ تا در این واپسین روزهای باقیمانده از قدرت، آبرویی برای خود بخرد. آنها نگران پاسخ دردناک ایران هستند پاسخی نظیر همان چیزی که در پایگاه عین الاسد رخ داد و موشک های ایران در اوایل سال جاری این پایگاه را ویران کردند و آمریکا نتوانست یچ عکس العملی نشان دهد زیرا می دانست که هر گونه واکنش، هزینه ای بسیار گزاف برایش به همراه خواهد داشت و به حضور این کشور در منطقه برای همیشه پایان می دهد.

رژیم صهیونیستی هم می داند که جنگ، هزینه ای بسیار گزاف در پی دارد؛ گزارش های رسمی این رژیم به وضوح به این حقیقت اذعان کرده اند؛ در این گزارش ها تصریح شده است که در صورت آغاز جنگ، حزب الله این رژیم را به کلی نابود می کند. بنابراین تمام هیاهویی که رسانه های وابسته درباره پیام های تهدیدآمیز آمریکا علیه ایران و نمایش قدرت این کشور در خاورمیانه راه انداخته اند صرفا تبلیغاتی پوچ و توخالی شبیه فیلم های هالیوودی است که هدف از آنها کسب آبرو برای ترامپ و سازشکارانی است که به مسأله اول جهان اسلام خیانت کرده اند.

علاء الحلبی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha