کد خبر: مسی-بارسلونا-بزودی-به-روزهای-اوج-برمی
۲ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۳۸

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، مراسم بهترین‌های سال فیفا شب گذشته در میلان برگزار شد و لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی به عنوان بهترین بازیکن سال فیفا انتخاب شد.

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بعد از برنده شدن این جایزه در مصاحبه با نشریه «اسپورت» گفت: واقعیت این است که من سال گذشته تلاش زیادی کردم. من برای اولین بار است که این جایزه را برنده شدم. تمام جوایز فردی دیگر من با تلاش تیم به دست آمده است.

وی درباره بارسلونا و آغاز نه چندان خوب تیمش در لالیگا گفت: ما فصل را به شکل بدی آغاز کردیم. ایجاد فرصت برای ما سخت شده است. اما هنوز در آغاز راه هستیم و باید به دوران اوج برگردیم و این هدف با تلاش بیشتر رخ می دهد. شما وقتی هیچ خطری برای رقبا نداشته باشید نمی توانید فرصت سازی کنید. شکی ندارم که بزودی بهتر عمل خواهیم کرد و روبه جلو حرکت می کنیم.

ستاره آرژانتینی درباره فاتی پدیده جدید بارسلونا گفت: آنسو فاتی؟ از همان روز اول تمرینش مرا غافلگیر کرد. در بازی قبل او را زیرنظر داشتم و دیدم چگونه با شرایط بازی خودش را وفق می دهد. اما او هنوز 16 سال دارد و نباید از الان مسئولیت های سنگین بر دوشش باشد.(فارس)

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha