کد خبر: نخستین-مرحله-انتخابی-اردوی-تیم-های-ملی
۳۰ اسفند ۱۳۹۹، ۷:۱۰
به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت و به نقل از فدراسیون تنیس، نخستین مرحله مسابقات انتخابی اردوی تیم های ملی تنیس پسران زیر ١٢ سال و زیر ١۴ سال در مناطق شش گانه کشور به میزبانی استان های تهران، قم، آذربایجان غربی ، اصفهان، فارس و خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
این مسابقات در بخش انفرادی و به صورت ٢ ست از ٣ ست برگزار و بازیکنان هر استان موظف به شرکت در مناطق تعیین شده هستند .
در تقسیم بندی منطقه ای کشور تهران در منطقه یک قرار دارد و منطقه دو شامل استان های البرز، زنجان، قزوین، قم، مرکزی و همدان است.
استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه و گیلان در منطقه سه قرار دارند و استان های اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهکلویه و بویر احمد و لرستان جزء منطقه چهار هستند.
منطقه پنج را استان های فارس، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و یزد و منطقه شش را خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سمنان، گلستان و مازندران تشکیل می دهند.
تنیسورهای نوجوان از ۱۷ لغایت ۲۳ فرودین ماه سال آینده با هم به رقابت می پردازند.
آخرین مهلت ثبت نام در رقابت ها ساعت ١۶ روز دوشنبه مورخ ١۶ فروردین است و قرعه کشی ساعت ١٧ همان روز بر اساس رنکینگ اعلامی در سایت فدراسیون انجام می شود.
یاد آور می شود: فرشید زیدی به عنوان سرمربی تیم ملی زیر ۱۴ سال و فرهاد صانع به عنوان سرمربی تیم ملی زیر ۱۲ سال هدایت پسران کشورمان را بر عهده خواهند داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha