کد خبر: نظم-و-امنیت-در-مناطق-سیل-زده-برقرار-است؛
۱۸ دی ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۸

فرمانده کل انتظامی کشور از آمادگی 100درصدی انتظامی کشور برای امدادرسانی به مردم سیل زده خبر داد و گفت: کارکنان خدوم انتظامی کشور در این مناطق علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود در حال امدادرسانی به مردم سیل زده هستند و تا بازگشت به شرایط عادی در کنار مردم خواهند ماند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردار "حسین اشتری" به وقوع سیل اخیر در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و فارس اشاره و به تشریح آخرین وضعیت واقدامات انجام شده در مناطق سیل زده توسط نیروهای خدوم فرماندهی انتظامی کشور پرداخت و اظهار داشت: بحمدالله برای امدادرسانی به مردم سیل زده تمام امکانات و ظرفیت ها فراهم است و انتظامی کشور با بکارگیری تمامی نیروها و در 3 شیفت کاری و 24 ساعته و در اختیار گذاشتن تجهیزات و امکانات، 100 درصد آمادگی برای خدمت رسانی به مردم عزیز در استان های سیل زده پای کار است.

وی با بیان اینکه در مناطق سیل زده نظم و امنیت برقرار است و تاکنون موردی گزارش نشده است، عنوان کرد: کارکنان خدوم انتظامی کشور در این مناطق علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود که برقراری نظم و امنیت است در حال کمک و امدادرسانی به مردم عزیز سیل زده هستند و تا زمانیکه شرایط به حالت عادی بازنگردد نیروهای پلیس در کنار مردم خواهند ماند؛ مردم سیل زده هیچگونه نگرانی و دغدغه انتظامی و امنیتی نداشته باشند.

فرمانده کل انتظامی کشور نیز ضمن تشکر از همه سازمان های امدادرسان گفت: هم افزایی خوبی بین سازمان های کمک رسان و پلیس وجود دارد؛ تمام سعی ما استقرار نظم و امنیت کامل بالاخص در اماکن خالی از سکنه و آسیب دیده و جاده های شهر و روستا است  از این رو مردم عزیز استان های سیل زده ضمن حفظ خونسردی و آرامش،  هر گونه موارد مشکوک و امنیتی را به پلیس گزارش دهند و توصیه های پلیسی را رعایت کنند.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر لزوم هم افزایی سایر دستگاه ها برای رفع مشکلات راه های مواصلاتی خاطرنشان کرد: تمامی امکانات بهداشتی، امدادی و ... فراهم است و پلیس نیز همچون سنوات گذشته با هوشیاری و آمادگی کامل و روحیه جهادی و انقلابی برای رفع مشکلات مناطق سیل زده از جمله رفع آب گرفتگی، لایروبی، خدمات و امدادرسانی، تامین نیازهای مردم و ... در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و فارس  در کنار مردم و تمام ظرفیت در خدمت هم وطنان عزیز استان های سیل زده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha