کد خبر: هفتمین-نشست-تخصصی-از-پایان‌نامه-تا-صن
۷ مرداد ۱۳۹۵،‏ ۲۰:۵۳

هفتمین نشست تخصصی از پایان‌نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ برگزار می‌شود.
به گزارش  خبرگزاری سلامت به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمن نانوفناوری پزشکی ایران با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی در راستای پیشرفت و باروری هرچه بیشتر فناوری نانو در علوم پزشکی و حوزه‌های مرتبط، برگزاری دوره‌های تخصصی برای اساتید و متخصصان را در برنامه‌های خود قرار داده است.
در این راستا هفتمین نشست تخصصی از پایان‌نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و همکاری و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی و برگزار خواهد شد.

از اهداف این برنامه ‌می‌توان به  کمک به تجاری‌سازی محصولات در حوزه نانوفناوری پزشکی؛ کمک به تعریف پایان‌نامه‌های کاربردی؛ ایجاد تعامل بین اساتید متخصص در حوزه نانوفناوری پزشکی؛ معرفی حمایت‌های ستاد نانو در راستای تجاری‌سازی؛ آشنایی با جنبه‌های تجاری کاربردهای فناوری نانو  اشاره کرد.

آشنایی با قوانین شرکت‌های دانش‌بنیان، آشنایی با استارت‌آپ‌ها، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری، آشنایی با نحوه نگارش BP و FS، نوآوری و Branding، بینش تجاری‌سازی در HighTech و معرفی شرکت‌های موفق در حوزه نانوپزشکی از جمله مباحث پیش‌بینی شده برای نشست تخصصی از پایان نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی است.

هفتمین نشست تخصصی از پایان‌نامه تا صنعت در حوزه نانوپزشکی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی با همکاری و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دارویی و حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵  برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha