کد خبر: کارگران-خدوم-مورد-حمایت-دستگاه-قضایی-ق
۱۷ تیر ۱۳۹۹، ۱۷:۲۱
کارگران خدوم مورد حمایت دستگاه قضایی قرار می گیرند

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی دادگستری استان مازندران، حجت الاسلام صادق اکبری در دیدار با تشکلات کارگری با تبریک دهه کرامت،هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطر شهید بهشتی اظهار کرد: اگر در مسیر ائمه اطهار حرکت کرده و قدم برداریم بی شک به سعادت دنیا و آخرت دست پیدا خواهیم کرد.

وی به اهمیت جایگاه کارگران در جامعه پرداخت و بر حفظ این جایگاه تاکید کرد و یادآور شد: کار و کارگر در اسلام از جایگاه خاص و ویژه برخوردار است و آموزه های دینی ما نیز بر پاسداری حرمت کارگران تاکید ویژه دارد.

رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه بنا بر احادیث و روایات هر فردی که برای تامین معیشت خانواده ی خود گام بردارد؛ در راه خدا مجاهدت کرده است به حرکت جهادی کارگران در ارتقا و شکوفایی اقتصاد جامعه اشاره کرد و افزود: البته در شرایط کنونی سران کفر تلاش می کنند تا نظام جمهوری اسلامی را متزلزل کنند اما با جهاد همین مردم و شهدای والامقام، در تحقق خواسته ی خود ناکام ماندند.

اکبری ادامه داد: سالهای متمادی است که دشمنان ما با هدف تضعیف پایه های اقتصاد کشورمان و تحریم ظالمانه تلاش دارند تا به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و هر بار نیز این تحریم ها شدتش بیشتر می شود اما خوشبختانه با تلاش و همدلی ملت ایران، موفق به انجام اهدافشان نشده اند .

وی یکی دیگر از ناکامی دشمنان را وجود کارگران شریف جامعه دانست که همیشه در صف مقدم جهاد بوده اند وافزود: بنابراین جایگاه  جامعه کارگری ما در مقابله با تحریم، توطئه دشمنان،  تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری و تحقق بخشیدن به شعارهای سال به ویژه امسال که سال جهش تولید نامگذاری شد ؛برکسی پوشیده نیست.

 رئیس کل دادگستری مازندران گفت: فعالیت کارگران تیری بر قلب دشمنان در این جهاد اقتصادی است.

حجت الاسلام اکبری با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی از جامعه کارگری حمایت می کند افزود: هر گونه اقدام در حوزه های حقوقی، شورای تامین کمیسیون های کارگری نیاز باشد ما پای کار هستیم و به کسی هم اجازه اقدام نادرست بر علیه این افتخارآفرینان نمی دهیم.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست قوه قضائیه مبنی بر  رونق اقتصادی اشاره کرد و گفت: هیچ واحداقتصادی نباید توقیف و تعطیل شود البته دقت وبررسی لازم انجام می گیرد تا جامعه کارگری دچارمشکل و بیکاری نشوند.

حجت الاسلام اکبری با بیان اینکه بانک ها نباید هیچ واحد تولیدی را تملک کنند، ادامه داد: تمامی کسانی که در مسیر کار و تلاش گام بر می دارند؛ حمایت حقوقی و قضایی می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha