تاکید رهبری بر تمرکز نیروهای انقلابی در جهاد تبیین است

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سالروز قیام تبریز علیه نظام ستم شاهی اظهار داشت: رهبر انقلاب تأکید دارند که نیروهای انقلابی حق ندارند سکوت کنند. چرا که امپریالیسم رسانه‌ای تلاش می‌کند نقاط مثبت نظام را منفی کند و عملکرد و ناکارآمدی نظام در حل معضلات کشور را جلوه دهد در حالی که چنین چیزی نیست.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر تهران که در غیاب مهدی چمران ریاست چهل و هشتمین جلسه شورا را برعهده داشت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سالروز قیام تبریز علیه رژیم ستم‌شاهی اظهار داشت: رهبر انقلاب نکات ارزشمندی در این زمینه داشتند و تمرکز ایشان بر روی مسأله جهاد تبیین بوده است.

وی گفت: ایشان تأکید دارند که نیروهای انقلاب اجازه ندهند با سیاه‌نمایی و تضعیف نقاط قوت در مسیری حرکت شود که موجب ناامیدی مردم از نظام باشیم.

پرویز سروری به نقل از رهبری گفت: بر نیروهایی که انقلاب اسلامی را بعنوان جریانی در مسیر حرکت به سوی عدالت و معنویت میدانند، واجب است، اشراف و اطلاعات بسیار خوبی بر دستاوردهای انقلاب داشته باشند و در مصاف با دشمن، با روشنگری و تبیین و مطالبه گری در چارچوب نظام بتوانند پاسخی روشن در برابر این حرکت مذبوحانه دشمن داشته باشند.

به گفته سروری جهاد تبیین یعنی نیروهای مجاهد در حمایت از انقلاب اسلامی گام بردارند و این مسأله در حد واجب عینی مورد تأکید رهبری است.

وی گفت: باید در چارچوب نظام هم معضلات را رفع کرد و هم به حرکت دشمن پاسخ روشن داد.

نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه امروز روز جهانی عدالت اجتماعی است گفت: مهمترین موضوع شورای انقلابی هم همین مسأله است هر حرکتی که در مسیر خدمت مناسب به مردم باشد همان مسیر عدالت است و ما به این مسأله توجه داریم.

سروری گفت: امیدواریم که بودجه 1401 که به همت شهرداری و شورا تهیه شده زمینه‌های عدالت را فراهم کند و در بودجه 1401 تلاش کردیم که مخروط اجتماعی را جابه‌جا کنیم و اولویت به سمت مناطق محروم‌تر باشد و ان‌شاءالله سال آینده خدمت در مسیر عدالت است و کاهش فاصله شمال تا  جنوب را شاهد خواهیم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha