تجلی وحدت شیعه و اهل سنت در تشییع شهید رمضان حرم رضوی در روستای بزد

پیکر حجت‌الاسلام «محمدصادق دارایی» دومین روحانی شهید جنایت عناصر تکفیری در حرم رضوی با حضور قشرهای مختلف شیعه و اهل سنت در روستای بزد شهرستان تربت جام تشییع شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت (طبنا) ازخراسان رضوی؛ همزمان‌ با اولین جمعه از ماه مبارک‌ رمضان مراسم تشییع پیکر مطهر روحانی جهادگر و دومین روحانی شهید حرم رضوی حجت‌الاسلام «محمدصادق دارایی»،که توسط عناصرتکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود با حضور پرشور مسئولین لشکری و کشوری، علما و قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت در زادگاهش روستای بزد از توابع شهرستان تربت جام برگزار شد.


شرکت‌کنندگان‌ در مراسم تشییع شهید دارایی با سردادن شعارهای حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، هیهات من الذله و لبیک یا حسین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام بر تقویت وحدت مردم شیعه و اهل سنت جهت مقابله با توطئه‌های تفرقه‌افکنانه نظام سلطه تأکید کردند.


همچنین تشییع‌کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر تکفیری، مرگ بر منافق ضمن محکوم کردن جنایت عناصر تکفیری در حرم مطهر رضوی، خواستار برخورد جدی با عاملان و آمران این جنایت شدند.


در این مراسم که خانواده شهید دارایی نیز حضور داشتند مردم تربت جام در مصلی الغدیر این شهرستان با پیکر مطهر شهید وداع کردند و پیکر این روحانی شهید با بدرقه گرم و پرشور مردم و مسئولان جهت تشییع به مشهد انتقال یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha