کد خبر: 180271
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۰:۲۰
آغاز فروش بلیط دیدار تراکتور و پرسپولیس

باشگاه تراکتور اعلام کرد:فروش بلیط دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور و پرسپولیس در تبریز آغاز شد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت،باشگاه تراکتور اعلام کرد: بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال روز پنجشنبه (۲۹ اردیبهشت)، ساعت ۱۹ در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود که بلیط های این بازی تا ساعت ۱۶ روز پنجشنبه فروخته می‌شود.

بر این اساس علاقمندان می‌توانند از طریق لینک مستقیم ticket.tractor-club.com بلیط بازی را تهیه کنند و باتوجه به لینک شدن سایت بلیط فروشی باشگاه به سامانه «ایران من»، تنها افرادی که حداقل ۱۴ روز از زمان دریافت دوز دوم واکسن آنان گذشته است، امکان خرید بلیط بازی را خواهند داشت.

هواداران فقط با داشتن شرایط مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا امکان حضور در ورزشگاه را دارند؛ به‌طوری‌که نوبت دوم واکسن کرونا را تزریق کرده و از دریافت آن ۱۴ روز گذشته باشد، کارت واکسن دیجیتال (دارای QR کد) و کارت ملی به همراه داشته باشند.

همچنین استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هنگام ورود به ورزشگاه و تماشای بازی، از دیگر الزامات تعیین شده برای برگزاری بازی‌ها با حضور هواداران اعلام شده است.

باشگاه تراکتور از هواداران خواسته است بدون تهیه بلیط از طریق سامانه، به ورزشگاه مراجعه نکنند چرا که به هیچ عنوان بلیط فروشی دستی یا اینترنتی در ورزشگاه انجام نمی‌شود و از ورود افراد بدون بلیط جلوگیری خواهد شد.

 با توجه به نبود زیرساخت‌های مناسب در طبقه دوم، بلیط فروشی صرفا برای طبقه اول ورزشگاه یادگار امام (ره) انجام می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha