کشف 3 تن آرد  خبازی  و 600 قرص نان در کاشمر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر از کشف حدود 3 تن آرد خبازی از یک نانوایی و 600 قرص نان در یک خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت( طبنا) از خراسان رضوی ؛ سرهنگ علی یعقوبیان اظهار داشت: برابر اطلاعات و اخبار واصله مبنی بر دپوی مقادیری آرد خبازی در یک نانوایی  در شهر کاشمر، رسیدگی موضوع در دستور کار قرار گرفت. 


وی ادامه داد: بازرسان قرارگاه شهید امانی کاشمر  در بازرسی از این واحد صنفی حدود 3 تن آرد خبازی را ازمنزل صاحب نانوایی کشف و ضبط کردند. 


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر با اشاره به اینکه با توجه وضعیت موجود و جلوگیری از سود جویی افراد، نظارت دقیق بر بازار، بخصوص نانوایی هادردستورکار  بازرسین بسیجی قرار دارد،  افزود :فرد متخلف آرد راخارج از محل نانوایی ودرپارکینگ منزل مسکونی خود نگهداری می کرد  و قصد فروش آزاد آن را داشت. 


همچنین سرهنگ یعقوبیان خاطر اضافه کرد: فرد متخلف مراتب پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی  معرفی شد. 


وی اذعان داشت: با رصد نانوایی ها و خبر واصله مبنی خروج نان از شهرستان ، بازرسین قرارگاه شهید امانی کاشمر تعداد 600 قرص نان را در یک دستگاه اتوبوس  که قصد خروج  نان به شهرمشهد را داشت کشف وضبط کردند. 


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر یادآور شد: اقلام مکشوفه پس از طی مراحل قانونی وارد چرخه توزیع می شود. 


وی خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف همچون عرضه آردخارج ازشبکه،تاخیردرساعات شروع پخت نانواییها ، گرانفروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت بر روی کالا، عدم صدور فاکتور فروش، فروش اجباری و دیگر موارد می توانند گزارش های خود را به سامانه ١١۴ اطلاعات سپاه اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha