بارش باران در برخی محورهای چهار استان شمالی

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: هم‌اکنون شاهد بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان و وزش باد و گرد و خاک در برخی از محورهای استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام و خوزستان هستیم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت،مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور صبح امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه  درباره وضعیت تردد در جاده‌های کشور در حال حاضر، گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه پردیس - تهران محدوده تونل شماره یک سنگین است اما تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است.

وی افزود: ضمنا محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز گفت: هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایان شهید کلانتری تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران حدفاصل میدان معادن تا شهر قدس هستیم.

برقی درباره آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور هم عنوان کرد: هم‌اکنون شاهد بارش باران در برخی از محورهای استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان هستیم. همچنین در برخی از محورهای استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام و خوزستان، شاهد وزش باد و گرد و خاک هستیم.

وی محور مسدود شریانی کشور را محور ریگان - ایرانشهر و محورهای دارای انسداد فصلی را هم محورهای سی سخت - پادنا، وازک - بلده، هشتگرد - طالقان و لاسم - ارجمند اعلام کرد و گفت: تنها محور مسدود غیر شریانی کشور هم محور میل نادر - سفیدآبه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha