طارمی در پورتو ماندنی شد

یک رسانه پرتغالی اعلام کرد مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو فصل آینده هم در این تیم حضور خواهد داشت.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت، مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران فصل گذشته و با عقد قرارداد چهار ساله به تیم فوتبال پورتو پیوست و امسال دومین فصل حضورش در این تیم را سپری می‌کند.

با توجه به درخشش طارمی در این دو فصل، بارها صحبت از توجه دیگر تیم‌های اروپایی مثل آث میلان، آرسنال و… به این مهاجم به میان آمد. از آنجا که پورتو در بازار نقل و انتقالات اروپا یکی از تیم‌های فعال است، انتظار می‌رفت مهاجم ایران هم از همین کانال به تیمی بزرگ‌تر ترانسفر شود.

بازیکنانی نظیر «الکس تلس»، «خسوس کرونا» و «سرجیو اولوی را» در همین دو فصل از پورتو راهی منچستریونایتد، سویا اسپانیا و آاس رم ایتالیا شدند. ترانسفر موفق دیگر باشگاه پورتو، انتقال «لوئیس دیاز» به لیورپول در زمستان بود و نشان داد استعدادیاب های تیم‌های بزرگ اروپا لیگ پرتغال و تیم پورتو را با ذره بین دنبال می‌کنند.

این موارد در کنار درخشش طارمی و توانایی گلزنی و پاس گل او امیدواری‌ها را برای حضور او در لیگی بزرگ‌تر از پرتغال افزایش داده بود. با این حال با اعلام روزنامه «ابولا» پرتغال در شماره امروز شنبه خود خبر داد طارمی در فصل ۲۳-۲۰۲۲ هم در پورتو ماندنی است و سومین سال حضورش در این تیم را تجربه خواهد کرد. ابولا به دلیل اهمیت این خبر آن را حتی روی اخبار روی جلد خود قرار داده است.

کار طارمی در این فصل از فوتبال پرتغال فردا و با انجام دیدار فینال مقابل توندلا به پایان می‌رسد. پورتو در لیگ پرتغال به عنوان قهرمانی رسید و طارمی با ۲۰ گل و ۱۲ پاس گل، بهترین بازیکن پورتو و تاثیرگذارترین بازیکن پرتغال شد. او می‌تواند آمار خود را در دیدار فینال جام حذفی بهبود ببخشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha