قطعی؛ ستاره سنگالی لیورپول خواهان جدایی شد

سادیو مانه، ستاره سنگالی و گلزن لیورپول در تابستان امسال این باشگاه را ترک خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت، قرارداد سادیو مانه، گلزن باتجربه مرسی سایدی ها در فصل تابستان سال 2023 به اتمام می رسد و هنوز توافقی در مورد تمدید قرارداد صورت نگرفته است. اما به نظر می رسد این مهاجم 30 ساله خواهان ترک لیورپول شده و فصل بعد در تیم دیگری بازی خواهد کرد. فابریتزیو رومانو مدعی شد سادیو مانه تصمیم به ترک لیورپول گرفته و این مسئله را به مدیران باشگاه و کادر فنی اطلاع داده است. اخبار حاکی از آن است که این بازیکن شب گذشته و پس از بازی برابر رئال مادرید، با بازیکنان لیورپول و کادر فنی این تیم خداحافظی کرده است. 

قطعی؛ ستاره سنگالی لیورپول خواهان جدایی شد

سادیو مانه بعد از شش سال درخشش در ترکیب لیورپول، به دنبال تجربه چالش جدیدی بوده و قطعا در فصل تابستان از این باشگاه جدا خواهد شد. از باشگاه بایرن مونیخ به عنوان جدی ‌ترین مشتری این ستاره سنگالی یاد شده، اما سادیو مانه تا پایان فینال لیگ قهرمانان قصدی مبنی بر تصمیم گیری نداشته و به همین علت مذاکرات بین طرفین ادامه دارد. بارسلونا نیز به دنبال سادیو مانه است و البته انتقال او به بایرن مونیخ موجب می شود انتقال رابرت لواندوفسکی به نوکمپ قوت بیشتری بگیرد.

بدین ترتیب فینال لیگ قهرمانان برابر رئال مادرید، آخرین بازی سادیو مانه با لباس لیورپول بود و او با تجربه ای تلخ و از دست دادن شانس قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان در فاصله یک هفته، آنفیلد را برای همیشه ترک خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha