قرعه کشی مرحله اول پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن زنجان انجام شد

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: قرعه کشی مرحله اول پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن ۳۱ خردادماه سالجاری برای متقاضیان شهر زنجان انجام شد.

سعید شاهین فر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری سلامت(طبنا) زنجان، با اعلام این خبر اظهار کرد: در این قرعه کشی متقاضیان بین دو سایت پردیس غرب (مهرآرا) و کوی زیتون (زون های d9و d10) تخصیص پروژه یافتند، بیان داشت: این قرعه کشی پس از ارسال پیامک برای ۱۰ هزار نفر متقاضی جهت تشکیل پرونده در کارگزاری نهضت ملی مسکن و بررسی مدارک متقاضیان و افتتاح حساب و سپس واریز ۴۰ میلیون تومان واریزی اولیه برگزار شد.
 
وی تصریح کرد: همچنین برای بقیه متقاضیان هم به صورت مرحله‌ای جهت تشکیل پرونده، پیامک ارسال می‌شود.

پالایش اطلاعات متقاضیان شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر بر عهده اداره کل بنیاد مسکن
 
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان زنجان، ، با بیان اینکه بیش از ۶۰ هزار نفر در استان زنجان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند، تاکید کرد: از این تعداد بیش از ۴۳ هزار نفر مربوط به شهرستان زنجان است که در حدود ۱۵ هزار نفر مجرد (دختر و پسر) هم جزء این متقاضیان هستند.
 
شاهین فر با اشاره به اینکه در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت نیز پیامک تشکیل پرونده به متقاضیان ارسال شده است، ابراز داشت: تشکیل پرونده و پالایش اطلاعات متقاضیان در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر بر عهده اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوده و در این شهرها هم وضعیت متقاضیان واجد شرایط تعیین تکلیف شده است.
 
وی،یاد آورشد: متقاضیان بر مبنای متاهل بودن، سن متقاضی، تعداد فرزند اولویت بندی شده و جهت تشکیل پرونده به صورت مرحله‌ای پیامک به آنان ارسال می‌شود.
 
این مسئول در پایان گفت: فرم «ج» تمام متقاضیان متاهل بررسی و در سامانه ثبت نام اعمال شده است و در زمان تشکیل پرونده نیز سابقه مالکیت (استعلام از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان) و سابقه ۵ سال سکونت نیز بررسی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha