مجاهدت‌های شهید یاری در مناطق جنوب شرق از خاطره مردم ‌پاک نخواهد شد

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: مجاهدت‌های شهید یاری در مناطق جنوب شرق از خاطره مردم ‌پاک نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) خراسان جنوبی،سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی شهادت جانباز علی یاری را تبریک و تسلیت گفت و اعلام کرد: شهادت پر افتخار جانباز شهید علی یاری که عمرپربرکت خود را در مسیراعتلاء و دفاع از اهداف و ارزش های نظام مقدس و کیان جمهوری اسلامی ایران به پایان برد و از سال‌ها تلاش و مجاهدت مخلصانه، سربلند و سرافراز به آرزوی دیرینه خود رسید و به همرزمان شهیدش پیوست، موجب تالم و تاثر اینجانب و تمامی همکاران آن برادر وارسته، ولایی و مخلص شد را با قلبی آکنده از غم و اندوه به حضور خانواده محترم و صبور شهید، سایر بازماندگان و همسنگران ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

بی‌تردید خاطرات غرور آفرین، مجاهدت‌ها ، فداکاری‌ها و ایثارگری‌های ارزشمند آن برادر پرتلاش و خستگی ناپذیر دوران مقدس خدمت درمناطق جنوب شرق کشور هیچ‌گاه از خاطره مردم شهید پرور خراسان جنوبی و رزمندگان عزیز تیپ مردم پایه انصارالرضا علیه السلام پاک نخواهد شد.

ضمن تبریک و تسلیت شهادت رزمنده شجاع و دلاور به محضر مبارک حضرت ولیعصر، فرمانده معظم کل قوا و خانواده گرانقدر شهید یاری، از درگاه خداوند متعال آرزوی علو درجات و رحمت واسعه الهی برای آن شهید عزیز و سلامتی ، صبر و اجر جزیل برای خاندان معزز و سایر بازماندگان مسئلت می نمایم.

پیام تسلیت فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی

در متن پیام تسلیت محمدرضا مهدوی، فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی آمده است: سلام و تحیات حضرت حق بر جانباز شهید والامقام « یاری» که با ردای سرخ شهادت، قامت سبز جان خویش را بیاراست تا جمال زیبای یار را در رفیق اعلی به نظاره بنشیند. 

بی‌شک آن پاسدار رشید اسلام که عمرش را به پارسایی، عشق به خاندان اهل بیت (ع)، رزم و جهاد در هنگامه نیاز و خدمت صادقانه و خالصانه در پاسداری از انقلاب و ارزش‌های برآمده از آن سپری نمود، پس از سالها تحمل درد و رنج ناشی از جراحت و جانبازی، عاقبت عشق دیدار رب، طاقتش را بربود و به دیار باقی شتافت و به یاران شهیدش پیوست.

اینجانب شهادت آن پاسدار حریم ولایت را به خانواده معزز آن شهیدعرش‌نشین، دوستان و همرزمانش  و مردم شهید پرور استان تسلیت و تهنیت گفته و از درگاه خداوند برای آن شهید گرانقدر علو درجات و همجواری با حضرت سیدالشهداء(ع) و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

پیام تسلیت فرمانده قرارگاه عملیاتی شهیدناصری و تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا (ع)

در متن پیام تسلیت سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی تناکی آمده است: جانبازان اسناد زنده ای از فرهنگ غنی ایثار و جهاد می باشند که تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه درمیان نسلهای آینده ساز انقلاب اسلامی هستند که فیض وجودی آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی شهادت ، عالم را عطرآگین می کند و فضای جامعه را به خیر و صلاح رهنمون می سازد.

بی شک راه ایثار و شهادت زیباترین اثر برای رسیدن به قرب الهی است و شهدای عزیز با عبور از آن همیشه در عرصه روزگار به یادگار می مانند.

بار دیگر فضای استانمان شهدایی شد وجانباز 70 درصد ستواندوم پاسدار شهید علی یاری که پس از تحمل 11 سال مشقت و رنج جانبازی به یاران شهیدش پیوست و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصاً حضرت سیدالشهدا(ع) در ملکوت اعلی مأوی گزید و از روزی الهی بهره مند شد.

شهادت این عزیز را به محضر مقدس آقا امام زمان عج ، مقام معظم رهبری، خانواده‌ی صبور ایشان ، همرزمان و مردم شهید پرور استان  تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن سفر کرده علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha