امکان تغییر محل آزمون ترم تابستان دانشجویان پیام‌نور

امکان تغییر محل آزمون ترم تابستان دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور فراهم شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، محسن حیدری، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور از امکان تغییر محل آزمون در ترم تابستان خبر داد و گفت: طبق اعلام معاونت آموزشی و با توجه به درخواست مکرر دانشجویان همه دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌توانند از تاریخ ۱۰ تا ۱۵ مردادماه سال جاری با مراجعه به سامانه گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir برای ثبت درخواست تغییر محل آزمون اقدام کنند.

وی با اشاره به جزئیات ثبت‌نام ترم تابستان افزود: زمان انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام‌نور از ۱۵ تیرماه آغاز می‌شود و تا ۲۵ تیرماه ادامه خواهد داشت. همه دانشجویان می‌توانند در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه جامع آموزشی گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir مطابق برنامه زمان‌بندی شده برای دانشجویان دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد نسبت به انتخاب واحد اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور درباره ثبت تقاضای مهمان دانشجویان نیز گفت: همه دانشجویان می‌توانند از ۱۲ تا ۱۵ تیرماه برای ثبت درخواست مهمانی به سیستم گلستان مراجعه کنند و پذیرش و ثبت‌نام مهمان دانشجویان از سایر دانشگاه‌ها نیز تا ۲۰ تیرماه در مراکز و واحدهای مجری امکان‌پذیر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha