فعالیت ایستگاه های مترو در روز عاشورا تا ساعت 24

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: زمان خدمت رسانی ازامروز تا روز عاشورا و شب شام غریبان 17 مردادماه 2 ساعت افزایش می یابد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، مهدی شایسته اصل مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: گستردگی شبکه متروی تهران به گونه‌ای است که بسیاری از هیئت های مذهبی در نزدیکی ایستگاه های آن قرار دارند و متروی تهران در این شب های عزیز افتخار آن را دارد که پذیرای عزاداران حسینی باشد.

وی به استقبال خوب شهروندان از متروی تهران به منظور حضور در مجالس عزاداری اشاره کرد و گفت: به همین منظور زمان بهره‌برداری از خطوط درون شهری مترو تا روز عاشورا و شب شام غریبان (۱۷ مرداد) ۲ ساعت افزایش یافته است.

شایسته با بیان اینکه پیش از این زمان بهره برداری از خطوط متروی تهران به صورت عادی تا ساعت ۲۲ بود خاطرنشان کرد: از امروز در تمام ایستگاه های خطوط درون شهری زمان خدمت رسانی تا ساعت ۲۴ است.

گفتنی است این افزایش زمان مربوط به ایستگاه های خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت است و انشعاب فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی (ره) و ایستگاه های خط ۵ طبق برنامه عادی خود فعالیت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha