کد خبر: 185380
۱۸ مرداد ۱۴۰۱،‏ ۱۱:۱۸
تمجید کارشناس اماراتی از مجیدی

کارشناس فوتبال امارات به تمجید از سرمربی ایرانی اتحاد کلباء پرداخت.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت، فرهاد مجیدی بعد از قهرمان کردن استقلال با رکورد بدون شکست در لیگ ایران هدایت اتحاد کلباء را برعهده گرفت. مجیدی اردوی آماده سازی تیمش را در اتریش برپا کرد و اکنون به امارات برگشته تا خود را برای شروع فصل آماده کند.

در همین رابطه سامی الامام کارشناس فوتبال امارات در شبکه «شارجه اسپورت» درباره این مربی ایرانی، گفت: فرهاد مجیدی مربی جوانی است و سبک او هجومی است. او خیلی خوب از فوتبال امارات شناخت دارد. مجیدی در زمان بازیگری اش برای 4 تیم باشگاهی یعنی العین، الوصل، الاهلی و النصر بازی کرده است.

وی افزود: به همین خاطر مجیدی تجربه زیادی دارد و شناختی کافی از فضای فوتبال امارات دارد. همچنین او چهره محبوبی در امارات به شمار می آید. نکته دیگر این است که مدیریت اتحاد کلباء با او همکاری خوبی داشت و گابریل پین دستیار سابقش در استقلال را به تیم آورد.

کارشناس اماراتی ادامه داد: گابریل پین مربی بزرگی است و تجربه های ارزشمندی داشته است. او دستیار پراندلی در تیم ملی ایتالیا بوده و مربی رم، فیورنتینا و والنسیا بوده است. حضور این مربی ایتالیایی در کنار مجیدی به اتحاد کلباء کمک زیادی خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha