نظارت بر اجرای قوانین و تکالیف دستگاه‌ها با جدیت دنبال می شود

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی در راستای دستورات رئیس قوه قضاییه به این موضوع ورود کرده است و با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، ذبیح الله خدائیان در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، ضمن تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان و امام سجاد (ع) و با ابلاغ سلام ریاست قوه قضائیه، به اقدامات سازمان بازرسی به منظور نظارت بر اجرای قوانین و احصا قوانین اجرا نشده و بر زمین مانده اشاره کرد.

وی با اشاره به مأموریت‌های رئیس قوه قضائیه به سازمان بازرسی پیرامون نظارت بر اجرای قوانین و تکالیف قانونی دستگاه‌ها، گفت: سازمان بازرسی در راستای دستورات رئیس قوه قضائیه به این موضوع ورود کرده است و با جدیت دنبال می‌شود.

خدائیان در این زمینه قوانین هوای پاک، حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، ارتقای سلامت اداری و قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار را به عنوان برخی از مصادیق مورد اشاره قرار داد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مختلف در استان کردستان را مورد تاکید قرار داد و هدف از سفرهای استانی خود را بررسی مسائل استان‌ها و استفاده از ظرفیت‌های سازمان بازرسی و شورای دستگاه‌های نظارتی در رفع آن‌ها اعلام کرد.

بنابراین گزارش، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی هم در این دیدار ضمن تسلیت شهادت امام سجاد (ع) از حضور رئیس و مدیران سازمان بازرسی در استان کردستان قدردانی کرد و با اشاره به اقدامات شایسته دستگاه قضائی استان کردستان و سازمان‌های تابعه تاکید کرد: سال گذشته نزدیک به ده هزار نفر به دفتر مراجعات مردمی نماینده ولی فقیه مراجعه کرده‌اند و در این میان نیروی انتظامی و دستگاه قضائی کمترین مراجعات را داشته‌اند که این امر نشاندهنده فعالیت خوب این دو مجموعه است.

وی به برخی از مشکلات استان کردستان از جمله، منابع طبیعی، آب و شهرک‌های صنعتی اشاره کرد و با تقدیر از سازمان بازرسی به دلیل ورود به ترک فعل مدیران، خواستار ادامه این روند شد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به تعطیلی برخی از کارخانه‌های مهم این استان اشاره کرد و ادامه داد: برای رفع برخی از مشکلات و مسائل باید اشتغال ایجاد شود تا آسیب‌ها کاهش یابد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha