آماده باش کلیه پایگاه های هلال احمر استان تهران جهت مقابله با سیلاب احتمالی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از آماده باش کلیه پایگاه های امداد و نجات این جمعیت در پی احتمال بارش و وقوع سیلاب در شرق این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از تهران؛ شاهین فتحی در این خصوص اظهار کرد: روز گذشته شاهد وقوع سیلاب در برخی از مناطق شهرستان فیروزکوه بودیم.

وی ادامه داد: در کمترین زمان، تیم های عملیاتی هلال احمر استان تهران در منطقه حاضر و خدمات خود را به مردم سیل زده ارائه کردند.

فتحی بیان کرد: با توجه به گرفتار شدن ۱۸ نفر از هموطنان در سیلاب فیروزکوه، یک فروند بالگرد به پرواز درآمد و این افراد را به منطقه امن منتقل کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران ادامه داد: با توجه به هشدار امروز هواشناسی مبنی بر احتمال بارش شدید باران و وقوع سیل در شهرستان های شرق استان تهران به ویژه در فیروزکوه، تمامی شعب و پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران به حالت آماده باش درآمدند.

این مقام مسئول اضافه کرد: هموطنان می توانند جهت تسریع در دریافت خدمات امداد و نجات با سامانه ۱۱۲ تماس بگیرند تا در کمترین زمان، تیم های عملیاتی هلال احمر استان تهران به آن منطقه اعزام شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha