مرکز نگهداری معتادین متجاهر سنندج اول مهر ماه آماده بهره برداری است

شهردار سنندج گفت: شهردار سنندج نیز با بیان اینکه مرکز نگهداری معتادین متجاهر سنندج تا اول مهرماه آماده تجهیز و بهره برداری است گفت: مرکز ترک اعتیاد ماده 16 در سنندج اول مهر ماه امسال آماده بهره برداری است.

به گزارش خبرگزاری سلامت(طبنا) از کردستان، سیدانور رشیدی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان اظهارداشت: براساس اعلام دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر کرداستان، اعتباراتی برای تجهیز این مرکز از سوی ستاد اختصاص یافته که امیدواریم هرچه زودتر این مکان تجهیز شود.

وی اظهار کرد: تجهیز کمپ ماده ۱۶ سنندج نیاز به همراهی دستگاه ها و بخش های مختلف دارد که امیدواریم با تسریع در انتخاب کارگزاران و یا هیئت امنا، این کمپ راه اندازی و سیمای شهر از وجود معتادین متجاهر پاک شود.

شهردار سنندج ادامه داد: در راستای انجام وظایف اجتماعی خود به عنوان شهردار، مکانی را که ظرفیت پذیرش بیش از ۴۰ نفر دارد برای کمپ بانوان و بدون هیچ هزینه ای در اختیار یکی از فعالین این حوزه قرار دهیم.

رشیدی یادآور شد: آمادگی داریم در کنار کمپ ماده ۱۶ نیز ظرفیتی برای سامانه سرا آماده کنیم چرا که معتقدیم شهرداری در خدمت شهر است و در حد توان از تمام ظرفیت ها برای پاسخگویی به مطالبات مردم استفاده می کنیم.

وی بیان کرد: معتقدیم اجرای ماده ۱۶ و اقدامی که در شهر انجام می شود بدون همکاری مردم، فعالین اجتماعی و سایر ادارات شکل نمی گیرد.

شهردار سنندج گفت: برای ساماندهی معتادین متجاهر و در مجموع مقابله با اعتیاد باید فعالان اجتماعی درگیر شوند و از ظرفیت سازمان های مردم نهاد فعال استفاده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha