مدیریت شهری خادم دانش آموزان و در خدمت نظام آموزشی است

شهردار تهران گفت: مدیریت شهری، خادم دانش آموزان و در خدمت نظام آموزشی است چرا که از نظر من مهم‏‌‎ترین بخش دولت آموزش و پرورش است.

به گزازش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، زنگ آغاز سال تحصیلی در دبیرستان البرز به دست علیرضا شهردار تهران نواخته شد.

زاکانی در این مراسم ضمن خیر مقدم به دانش‌آموزان اظهار کرد: دانش‌آموزان امروز در پی کسب علم و فردا در کُرسی استادی و در جایگاه‌‎‌های مختلف، خدمت مردم خواهند بود.

وی پایه‌‎های علمی و قدرت هر کشور را از ستون‌‎های شکل دهی موفقیت دانست که دستاوردهای هر ملت بر آن استوار است و افزود: دبیرستان البرز با قدمت بیش از ١۰٠ ساله خود و موقعیت ممتاز و شرایط عالی آن با اساتید و متولیان پیشکسوت مجموعه، اکنون در این فضای معنوی سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کند.

شهردار تهران تقارن آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس را مبارک برشمرد و گفت: مفتخرم که در فضایی صحبت می‎‌کنم که یک فضای علمی است و از دستمایه‌‎های این فضا، شهید چمران است که برای ما الگوی ارزشمندی است. آنچه مهم است در مسیر رشد و تعالی قرار گرفتن است که در مسیر بندگی خداوند شکل می‌گیرد و عنایات الهی شامل حال هر فرد شود، آن فرد قله‌های موفقیت را فتح خواهد کرد.

وی یکی از مصادیق بارز لطف و عنایت خداوند را بهره‌‎مندی از تمام ظرفیت‌های وجودی و قرار دادن نتایج آن در اختیار مردم عنوان و خاطرنشان کرد: هر شخص که ظرفیت‌های بالقوه را بالفعل و خدمت به مردم را پیشه کند، در واقع لطف الهی برایش تکمیل شده است.

زاکانی افزود: علم آموزی، تهذیب و ورزش پیشه کنید و توان خود را به گونه‌ای حفظ و استفاده کنید که آینده به تک تک شما افتخار کند، ما نیز به عنوان مدیریت شهری، خادم شما و در خدمت نظام آموزشی هستیم چراکه از نظر من مهم‌‎ترین بخش دولت آموزش و پرورش است، چون نیروی انسانی که مهم‎ترین سرمایه است بنیان آن در آموزش و پرورش ساخته می‌شود.

پایان پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

0 0

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha